O indyjskim traktacie, nauczaniu sztuki miłości, usłyszałem prawie wszystko. Inną rzeczą jest to, że prawdziwa Kamasutra była postrzegana przez jednostki. Tylko fragmenty z tego są szeroko znane, głównie krótkie opisy pozy. Ale ta informacja może być całkiem przydatna w miłości. Prawdą jest, że warto pamiętać, że nie wszystkie pozy mogą być dostępne dla początkujących, więc musisz rozpocząć znajomość z Kamasutrą od pozycji dla początkujących.

Kamasutra pozuje dla początkujących

Istnieje wiele wydań Kama Sutry dla początkujących na zdjęciach, gdzie opisano najprostsze. postawy, które pomogą osiągnąć przyjemność i które są dostępne dla wszystkich, bez względu na poziom sprawności. Oto siedem takich pozycji.

  1. Misjonarz - najsławniejszy, choć nie wszyscy, przynoszą silne uczucia, więc ma kilka modyfikacji. Na przykład nogi kobiety mogą być szeroko rozstawione lub przesunięte, mogą również zginać się na kolanach lub rzucać na ramiona partnera.
  2. Jeździec jest także kochany przez wielu, szczególnie mężczyzn. Tutaj także istnieje kilka odmian, partner może leżeć lub jest w pozycji półsiedzącej, partner może pochylić się do niego lub odchylić do tyłu, opierając się na nogach zgiętych w kolanach.
  3. Doggy jest również niezwykle popularną pozycją, pozwalającą na maksymalne rozkoszowanie się bez większego wysiłku. Łatwo kontrolować amplitudę i szybkość ruchu, a wszyscy mężczyźni lubią widok z tyłu.
  4. Z boku - ta pozycja jest dobrze dopasowana dla kobiet w ciąży lub gdy jeden z partnerów ma problemy zdrowotne, ponieważ nie musi wkładać dużego wysiłku, a także eliminuje presję ciała. W tej pozycji możesz stać naprzeciwko siebie lub mężczyzna może przytulić swojego partnera od tyłu.
  5. Sytuacja siedząca - niezbyt popularna, ale także całkiem prosta i wygodna. Tutaj kobieta może być twarzą lub twarzą zwróconą do partnera, ale w każdym przypadku główna część pracy spoczywa na partnerze. Znany również jako lotosowa poza.
  6. Pozycja stojąca - wymaga niewielkiego wysiłku i takiej samej elastyczności. Tutaj możesz również umieścić twarz stawia Kamasutrę dla początkujących do siebie lub partner musi być za dziewczyną. Druga opcja jest wygodniejsza, ponieważ kobieta musi tylko się pochylić, aw pierwszym przypadku partner musi się oprzeć, ściskając partnera jedną lub obiema nogami.
  7. Również pozycja 69 jest dość znana, ale ostatnio straciła nieco na popularności. Jednoczesne uczucia w ustach można wykonywać leżąc po jednej stronie, naprzeciw siebie, ale dla wielu jest to wygodniejsze, jeśli kobieta jest na górze.

Oczywiście, te pozy z Kamasutry nie wyróżniają się wyrafinowaniem, ale są świetne dla początkujących.