Aby urozmaicić życie seksualne i sprawić przyjemność partnerowi, każda kobieta może. Trzeba tylko wiedzieć, jakie są punkty erogenne u mężczyzn i jak je odpowiednio stymulować. Zmieniające się pozy w seksie lub kochanie się w różnych miejscach, oczywiście, również odgrywają rolę. Ale stosunek płciowy, przede wszystkim proces fizjologiczny, więc jeśli kobieta chce wzbudzić partnera, trzeba pamiętać o anatomii.

Główne męskie punkty erogenne

Wszystkie najbardziej wrażliwe miejsca na ciele człowieka znajdują się w okolicy pachwiny. Ale to nie znaczy, że tylko pieszczota penisa i moszny mogą podniecić faceta. Przeciwnie, wręcz przeciwnie, w ostatnim momencie należy zwrócić uwagę na obszar pachwiny, a nie na samym początku kochania się.

W pierwszych minutach seksualnej gry można i należy podać uwaga na erogenne punkty na odwrocie partnera. Znajdź je po prostu, buduj ścieżkę od pocałunków i uderzeń wzdłuż linii kręgosłupa, tak koncentruje się zakończenia nerwowe, które są odpowiedzialne za wrażliwość skóry. Stopień nacisku będzie musiał się podnieść, ponieważ niektórzy ludzie reagują na dotyk bardziej wrażliwie niż większość innych facetów. Warto zwrócić uwagę na obszary barków, szyi i szyi. Laski tych stref ma również ekscytujący wpływ na przedstawicieli silnej połowy ludzkości.

Erogeniczne punkty na ciele mężczyzny znajdują się również na klatce piersiowej i brzuchu, bezpośrednio przy pępku. Jednak kobieta powinna ostrożnie pieścić te miejsca. Wielu facetów boi się łaskotania, co może zepsuć całość, jeśli dziewczyna jest zbyt łatwa lub wręcz przeciwnie, intensywnie dotknie tych miejsc wargami lub dłońmi.

Gdzie indziej erogenne punkty można znaleźć u mężczyzn?

Zdarza się, że całkowicie nietypowe uczucie może bardziej lubić faceta, męskie punkty erogenne niż jakiekolwiek inne, na przykład, jeśli kobieta zacznie masować palce u rąk i nóg. Aby odkryć te wrażliwe miejsca, dziewczyna musi dobrze poznać ciało swojego partnera. Nie bój się pytać mężczyzny, co najbardziej go pieści. Możesz też po prostu wypróbować różne stymulacje wszystkich obszarów ciała i obserwować reakcję partnera. Zarówno ta, jak i inna metoda pomoże ustalić, jakie wrażliwe punkty ma człowiek.

Możesz także wypróbować różne przedmioty, takie jak jedwabny szalik, kawałek lodu lub pióro. Czasami lżejsze dotknięcia mogą dać zupełnie inne. wrażenia jako kobieta i mężczyzna.