Wyobraź sobie, że w końcu znalazłeś człowieka swoich marzeń. I wszystko jest dobrze - jest uważny, zarabia dobre pieniądze, jest przystojny, chce się z tobą ożenić, a nawet polubił twoją matkę! Ale problem - z seksem nie idzie dobrze. Kolejna żarliwa próba z jakiegoś powodu powoduje namacalny ból i prowadzi do całkowitego braku chęci kontynuowania pracy. Ale wszystko tak obiecująco się zaczęło! Nawet gorsze w tym przypadku może być tylko nagłe krwawienie.

O co chodzi? Dlaczego zupełnie naturalny i pożądany proces może prowadzić do takiego finału?

I może to być tylko krótkie wędzidełko penisa swojego partnera, i tworzyw sztucznych w tym przypadku jest prawdopodobnie nieuniknione. Ale nie wszystko jest tak źle, jak się wydaje.

Bez względu na to, jak mocno słowo "plastyczność" kojarzy się z salonami kosmetycznymi, liftingiem twarzy i silikonowymi gąbkami, nie ma to nic wspólnego z plastikiem krótkiego uzdy penisa. Ta prosta operacja trwa tylko pół godziny i jest wykonywana przez chirurgów w placówkach medycznych.

Oczywiście można powiedzieć, że nasi przodkowie jakoś robili bez plastiku uzdy penisa, a także obrzezania. Ale jedno jest bezczynne, a innym jest rozwiązanie problemu w prosty i wygodny sposób, a już go nie pamiętać.

Dlaczego potrzebuję plastikowego penisa krótkiego wędzidełka?

Aby ułatwić zrozumienie, o co chodzi, wystarczy przypomnieć sobie temat naszej dyskusji i, mówiąc wprost, męską dumę. Uzda - to jest taki podłużny fałd skóry łączący ciało mężczyzny z głową penisa. Zazwyczaj zwykle się rozciąga i nie wywołuje u mężczyzny żadnych obaw podczas stosunku seksualnego. Ale krótkie uzdy uniemożliwiają ekspozycję głowy penisa, co prowadzi do bólu, a co za tym idzie, intensywnego seksu i jego zerwania. Ponieważ sytuacja z dopływem krwi w tym miejscu podczas stosunku jest dobra, pęknięciu może towarzyszyć nie tylko silny ból, ale także całkiem przyzwoite krwawienie. Jeśli nie jesteś w stanie samodzielnie poradzić sobie z tym problemem, możesz nawet iść na chirurgię lub urologię. Nie stanie się nic nieodwracalnego - lekarze po prostu umieszczają szwy w miejscu pęknięcia.

Byłoby możliwe narysować analogie i zdecydować, że w ten sposób mężczyźni tracą dziewictwo. I jest w tym coś. Ale faktem jest, że problem niekoniecznie pojawia się przy pierwszym stosunku płciowym i kończy się natychmiast po wyleczeniu rany. Więc co dalej? A potem pęknie, oczywiście, wyleczy, a na jego miejscu pojawi się blizna, która z kolei może ponownie doprowadzić do potrzeby plastyki ciała napletka. Dlaczego? To proste - szorstka blizna może nawet bardziej przeszkadzać w rozciągnięciu uzdy niż jej nieobecności. Plus, ten problem może być połączony z innym - wczesny wytrysk. A "zjazd" to już bardzo smutna historia.

Nie ma więc co zwlekać i czekać na przysługi natury! Plastikowe krótkie wędzidełka prącia - prosta, szybka i niedroga operacja z miejscowym znieczuleniem. I chociaż nie ma potrzeby leżeć w szpitalu. I zdecydowanie nie warto tego ciągnąć - jeśli blizna już istnieje, może tylko skomplikować operację. A przy okazji, nie ma to nic wspólnego z cięciem plastikowego ogłowia: będą cięli tylko uzdę i szyją tak, jak powinno być. Последствия пластики уздечки

Konsekwencje plastycznego frenum

Cóż, dobrze. Operacja i wszystkie lęki za sobą. Co dalej? Jakie są konsekwencje stawienia czoła plastikowemu wędzidłu i jak je przetrwać?

Po operacji szwy pozostaną, ale zostaną rozwiązane najpóźniej za 10 dni. Ponadto w pierwszych dniach po tworzyw wędzidełko może wystąpić obrzęk, dyskomfort w okolicy uczestnika, który ostatecznie odejdzie.

Z pewnością lekarze podadzą niezbędne zalecenia i zalecą leki, zarówno w celu łagodzenia bólu w okresie pooperacyjnym, jak i miejscowe maści lecznicze. Przede wszystkim jednak ważna jest staranna higiena osobista i czyste płótno, gdy wszystko się zagoi, a jeśli wszystko pójdzie tak, jak powinno, nastąpi to za 2 tygodnie, możesz zacząć uprawiać seks. I miejmy nadzieję, że będzie harmonijny i pyszny!