Super seksowna i zawsze młoda hollywoodzka piękność Pamela Anderson przyznała, że ​​nigdy w życiu nie używała kremów filtracyjnych SPF. To brzmi po prostu szokująco.

Модель и актриса призналась, что никогда не пользовала кремы с SPF

Większość współczesnych kosmetologów i dermatologów twierdzi, że kosmetyki takie muszą być przeznaczone dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. W końcu znacznie zmniejsza ryzyko nowotworów skóry i działa jako niezawodna ochrona przed fotostarzeniem.

Nie uwierzysz, ale ostatnio wiele osób dyskutuje o celowości używania takich kosmetyków. Niedawne przyznanie się do pani Anderson nie wydaje się być tak zaskakujące, powiedziała, że ​​nie jest fanem serii kremów przeciwsłonecznych i użyła tego makijażu nie więcej niż kilka razy w ciągu całego swojego życia.

Памела Андерсон рассказала, почему никогда не пользуется солнцезащитным кремом Odmowa w imię ekologii?

Oto co powiedział na ten temat model, aktorka i obrońca praw zwierząt:

"W mojej rodzinie nie było zwyczaju używania takich kremów. Nikt mnie tego nie nauczył od dzieciństwa. Ponieważ nie było nic takiego w domu. Później dowiedziałem się, że te narzędzia bardzo szkodzą oceanom, co oznacza, że ​​postępuję słusznie, jeśli je ignoruję. Nawet gdy filmowałem ratowników Malibu, nie miałem na sobie żadnych płynów, olejków i kremów do opalania. "

Sądząc po sposobie, w jaki wygląda 50-letnia aktorka, jej aktywność słoneczna nie ma na nią negatywnego wpływu.

Памела против загрязнения Мирового океана

Może to zabrzmieć dziwnie, ale większość Amerykanów nie używa kremów przeciwsłonecznych! Stało się to znane po badaniu przeprowadzonym w 2013 r. Przez American Center for Disease Control and Prevention.

Czytaj także
  • Pamela Anderson powiedziała, że ​​współpraca z Playboyem uratowała jej życie.
  • 17 gwiazd, które roztrwoniły swoje miliony
  • Pamela Anderson skomentowała walkę swojego byłego męża Tommy'ego Lee i jej syna Brandona.

Więc Pamela Anderson nie jest osamotniona w swoich przekonaniach.