Przed spotkaniem z wszechpotężnym Donaldem Trumpem, jego żona Melania była odnoszącym sukcesy modelem i prowadziła zupełnie inny styl życia - była rozstrzeliwana i bawiła się do rana na głośnych przyjęciach. O poważnych zmianach w życiu, po ślubie z miliarderem, Melania powiedziała w wywiadzie dla Dujoura. Piękno przypomniało pikantną ofertę zmarłego Michaela Jacksona, a także wypowiedziało się na temat porównania Donalda i Hitlera.

Żart czy coś więcej?

Pewnego dnia, osiedlając się w nowojorskim hotelu Pierre, Donald i Melania przypadkowo spotkali się w holu popowego króla Michaela Jacksona i postanowili zjeść razem kolację. Po skończeniu posiłku celebryci, siedząc na kanapie, rozmawiali wesoło. Przepraszając, potentat medialny pozostał na dłużej, a Melania i Jackson zostali sami, powiedziała pierwsza potencjalna dama. Wykonawca nagle powiedział:

"Hej, kiedy Trump wróci, pocałujmy go, aby był zazdrosny."

Odrzuciła odważną propozycję Jacksona i roześmiał się głośno w odpowiedzi.

Czytaj także
  • Nowe wyjście z Donalda i Melanii Trump: tkliwość publiczna i szykowny strój Pierwszej Damy w USA
  • Fani nie zgodzili się na wybór Melania Trump, aby odwiedzić Pomnik ofiar opiatowych
  • Jim Carrey kaustycznie krytykuje Donalda Trumpa i jego otoczenie, rysując kreskówki

Nowy Fuhrer

Odpowiadając na pytanie dotyczące porównania kandydata na prezydenta z przywódcą nazistowskich Niemiec, Melania delikatnie stwierdziła:

"Znam prawdę. Nie jest Hitlerem, ale chce pomóc Ameryce, jednocząc ludzi. Trump nie ściga ludzi z powodów religijnych, ale po prostu wierzy, że wszyscy musimy wiedzieć, kto jedzie do naszego kraju. "

Po Melanii lekko skarciła małżonka, dodając, że być może jej mąż mówił o tych sprawach szorstko i nie zaszkodzi mu okazanie dyplomatycznych talentów w tej sprawie.

Мелания Трамп недавно дала интервью изданию Dujour, вспвнив одну занимательную и Во время совместного обеда с Майклом Джексоном в отеле Pierre, когда Трамп отоше Майкл предложил Мелании начать целоваться, чтобы Дональд немного поревновал