Słynna amerykańska aktorka i modelka Megan Fox, która zasłynęła rolą w filmach "Transformers" i "Ninja Turtles", została niedawno zaproszona do studia magazynu Prestige. Tam czekała Megan, a nie tylko ciekawa sesja zdjęciowa, ale także wywiad, w którym 31-letnia aktorka opowiedziała o swojej pracy w hollywoodzkich filmach z dużym budżetem.

Меган Фокс

Megan Fox

Fox mówił o niemoralności w Hollywood

Podczas gdy wszystkie znane aktorki, modelki i piosenkarze opowiadają horrory o molestowaniu seksualnym w Hollywood, Megan Fox postanowiła dotknąć tematu niemoralności. W wywiadzie aktorka powiedziała, że ​​jeśli chodzi o pracę w filmach z ogromnym budżetem, aktorzy i inni profesjonaliści zaangażowani w proces filmowania nie są uważani za ludzi. Oto kilka słów na ten temat, powiedziała Megan:

"Myślisz, że robienie zdjęć jest zabawne, ciekawe i opłacalne? Uwierzcie mi, gdybyście kiedykolwiek spróbowali wziąć udział w kręceniu taśm, które są przydzielane w setkach milionów dolarów, to byście tak nie uważali. W tych projektach na planie nie ma czegoś takiego jak moralność i wartość. Po prostu nie. Dla producentów jednak aktorzy, podobnie jak reszta personelu, są mechanizmem zarabiania pieniędzy. Nikt nie jest zainteresowany tym, co czujesz podczas filmowania, czy jesteś zmęczony czy nie, czy potrafisz grać, czy nie jesteś emocjonalnie gotowy. Jedyne, co dotyczy producentów, to fakt, że projekt musi zostać przekazany na czas, w terminach podanych do wiadomości publicznej, ponieważ jeśli tego nie zrobi, stracą swoje miliony ".
Меган Фокс на обложке журнала Prestige

Megan Fox na okładce magazynu Prestige

Potem Megan postanowiła powiedzieć trochę o tym, że każdy duży projekt przynosi jej ogromny uraz moralny:

"Nie jest tajemnicą, że w mojej filmografii było kilka ambitnych projektów, które przyniosły mi nie tylko sławę, ale także wiele problemów psychologicznych. Kiedy trwa proces filmowania, nikt nie chce usłyszeć, że chciałbyś zatrzymać filmowanie na jakiś czas. Pracujesz dla siebie, często śpisz, nie komunikując się z bliskimi przez wiele miesięcy, nie widząc swoich dzieci. To jest okropne. Kiedy pytasz reżysera, że ​​potrzebujesz tygodniowej przerwy, mówią ci, że z powodu mojego kaprysu producenci stracą 2 miliony dolarów, co oznacza, że ​​nie dbam o moje pragnienie. Ponadto, raz usłyszałem szokującą rzecz. Reżyser powiedział mi, że powinienem się cieszyć, że mnie zastrzelili, bo jeśli stracę obecną postać i twarz, zapomną o mnie. Wciąż pamiętam te słowa i zaczynam od horroru. Nigdy nie sądziłem, że Hollywood może być tak okrutny. "
Меган рассказала о безнравственности в Голливуде Czytaj także
  • 14 najbardziej kapryśnych gwiazd, co jest naprawdę trudne do wykonania
  • Relacje Megan Fox z prasą - wywiad i sesja zdjęciowa magazynu Style Verify
  • Megan Fox w koronkowym body i niebieskich obcisłych dżinsach podczas prezentacji własnej linii bielizny

Opuszczając "Transformatory", stwardniała Megan

Nie jest tajemnicą, że jedną z głównych ról Foxa były te, które grała w kasetach Transformers. To oni przynieśli aktorce wielką sławę i miłość widzowi, który nagle przerwał. Oto słowa, które Megan wspomina z tego okresu:

"Pracując w Transformers, byłem pewien, że producenci i reżyser nie będą w stanie znaleźć mnie równym. Wydawało mi się, że jestem jedyny tak inteligentny. Kręcenie drugiej taśmy dobiegało już końca, kiedy reżyser Michael Bay zaczął mówić, że nie lubi pewnych scen. Zażądał ich odzyskać i zacząłem się opierać. Nazwałem go Hitler i powiedziałem, że mówi nonsens. Potem zabrał mnie ze studia strzeleckiego i powiedział, że nie będzie już pracował ze mną bez przeprosin. Byłem wtedy bardzo dumny i nie przeprosiłem. Z projektu usunięto mnie, zastępując inną, jak się później okazało, nie mniej utalentowaną aktorkę. To był upadek, który ledwo mogłem przeżyć. Opuszczając "Transformatory", tak bardzo się stresowałem, że teraz nie mam się czego obawiać. Prawdopodobnie ten epizod w moim życiu musiałem przejść, aby zrozumieć dość proste rzeczy. "
Меган в ленте «Трансформеры»

Megan w kasecie "Transformatory"