Na początku tygodnia, kilka Chloe Moritz i Brooklyn Beckham po raz pierwszy oficjalnie poszedł na imprezę społeczną w Nowym Jorku, po długiej rozłące. Paparazzi i dziennikarze od dawna obserwują Instagrama młodych ludzi i rozumieją półdotyki o odnowionych związkach, ale dopiero teraz Chloe i Brooklyn zadowolili swoich fanów pocałunkami w aparat i opowieścią o powieści.

Пара часто стала выходит вместе на рауты

Nawet w głośnym nurcie metropolii, sławie, sukcesie i wiadomościach o nękaniu w środowisku twórczym można spotkać prawdziwe uczucia i miłość. Chloe emocjonalnie, nie kryjąc szczęścia, opowiedziała o romansie z Brooklyn Beckham w wywiadzie dla tabloidu US Weekly:

"Myślę, że tak miało być. Wygląda na to, że nie rozstaliśmy się i nie mieliśmy tak długiej separacji. Bardzo chronimy nasze relacje i nasz mały świat, tylko dla nas obu. Myślę, że to najważniejsza rzecz, jaką mamy! "
Хлоя Морец

Chloe Moretz

Przypomnijmy, że para ponownie zjednoczyła się po tym, jak Brooklyn przeprowadził się do Stanów Zjednoczonych, równolegle z intensywnym treningiem, poświęca swój czas Chloe. Dziewczyna potwierdza ten fakt i przyznaje, że jest szalenie szczęśliwa:

"Jesteśmy stale razem i każdego dnia mamy coraz więcej wspólnych zainteresowań. Czasami nawet dzielimy się ubraniami, ale czasami kradnę kurtkę, którą lubiłem z garderoby Brooklynu. W odpowiedzi używa moich kosmetyków do pielęgnacji twarzy ".

Na pytanie dziennikarza o to, jak stworzyć idealną randkę dla zakochanej pary, Chloe nie straciła głowy i wyraziła swoją opinię:

"Wydaje mi się, że na niezapomnianą randkę z ukochaną osobą nie potrzeba specjalnej atmosfery! Najważniejsze jest wzajemne towarzystwo! "
Хлоя Морец с Бруклином Бекхэмом Czytaj także
  • Przerwało: Brooklyn Beckham spoczął na Coachelli w towarzystwie modelki Meredith Mickelson
  • Chloe Moretz odpowiedziała pocałunkiem Brooklyna Beckhama na drugą i usunęła pierścień.
  • Brooklyn Beckham spotyka się z modelem Playboya Lexi Wood

Dziennikarze nie mogli obejść relacji Chloe z rodziną z Brooklynu, ponieważ wszyscy wiedzą, że klan Beckham jest bardzo przyjazny i pełen szacunku dla siebie nawzajem:

"Mamy bardzo ciepły i dobry związek. Naprawdę lubię mamę Brooklyna, jest niesamowitą, inteligentną i wspaniałą przedsiębiorczynią, projektantem godnym szacunku i podziwu. Victoria jest jedną z tych, które natychmiast zdobywają innych swoim wielkim sercem. "

Zauważ, że Chloe Moret wielokrotnie pojawiała się na świeckich wydarzeniach w ubraniach marki Victoria Beckham, zauważając w wywiadzie swoją miłość do lakonicznych modeli projektanta.