Żart Timothy'ego Shalame, że będzie musiał podpisywać autografy wyłącznie na brzoskwiniach, powiedział na pokazie Jimmy'ego Kimmela, przez długi czas nie opuszczał stron tabloidów, a sam aktor przyznał, że zdjęcie "Call me with your name" może stać się długo kariera.

Кадр из фильма Długo oczekiwany sukces

Od dawna wiadomo, że Dream Factory, ze specjalnym patosem, wita nowych, którzy wkroczyli w świat sztuki filmowej. Młody Shalame nie był wyjątkiem. Gorące debaty wokół jego pierwszej głośnej roli w przeddzień przyznania Oscara ledwo ucichły, ponieważ nowy film Felixa van Groeningena "The Beautiful Boy" ponownie się pogarsza, a facet już przewiduje kolejną nominację do Oskara. czekanie, w końcu wyszło z milczenia i złapało go ogon jego "ptaka szczęścia". Wiele osób wyraża jednak obawy dotyczące zakorzenienia młodych talentów. Sam aktor nie martwi się jeszcze, że nagła sława okaże się ulotna i będzie polegać na naturalnym przebiegu wydarzeń.

Герои фильма Элио Перлман и его возлюбленный Оливер Nie traćcie się

Do niedawna triumf młodego Tymoteusza był najczęściej wymieniany w prasie jako nastolatek z projektu "Ojczyzna", a czasami jako chłopak córki Madonny. Ale w ostatnich miesiącach aktor dał kilkadziesiąt wywiadów, a jego nagła popularność wśród wielu ludzi budzi obawy o bezlitosny system przetrwania w Hollywood.

Сможет ли Шаламе оправдать оказанное доверие

Młody Shalame, syn Amerykanina, tancerka Nicole Flender i średniozaawansowany pracownik średniego szczebla w nieruchomościach, a także tłumacz języka francuskiego w międzynarodowej organizacji UNICEF, spędził lata dzieciństwa w ojczyźnie ojca i dlatego nie był zaskoczony, gdy czasami wciąż słyszy swoje imię z wymową francuski maniery. Aktor przyznaje, że w wieku kilkunastu lat musiał przeżyć wiele z tego, przez co przechodzi jego postać w "Call me with your name".

Pod kontrolą Тимоти Шаламе и Арми Хаммер

Przydomek "młody s-symbol", już ustalony dla Timothy'ego Shalame, coraz bardziej rodzi pytanie: czy wczesne zwycięstwo nie byłoby trudną okolicznością w karierze aktora, stawiając piętno na nadchodzące lata? Pamiętacie młodego Leo DiCaprio i Roberta Pattinsona ... Ci aktorzy nie byli łatwymi do wyrośnięcia z "krótkich spodni", udowadniając swoją wartość. Podczas gdy Shalame zdobywa sławę jako zapłatę za wykonaną pracę i nie myśli o przyszłości w ponurym świetle:

"Teraz jestem coraz bardziej w castingach, próbuję różnych ról. Szczerze mówiąc, cieszę się z wszystkiego, co mi się przydarzyło. Uprawiam, uczę się od profesjonalistów, od tych, z którymi los mnie zgromadził. Niedawno przeprowadziłem próbę z Williamem Macy'em i powiedział mi, że kiedy nie ma potrzeby ciągłego chodzenia na testy, to jest naprawdę świetne. "
Тимоти Шаламе и Лурдес Леон Czytaj także
  • Uściski Camila Morrone i Leonardo DiCaprio na imprezie karnawałowej Coachella Neon
  • 24 gwiazdki-brudne, co nieprzyjemnie pachnie
  • Kristen Stewart i Stella Maxwell widzieli się razem po plotkach o romansie aktorki z Robertem Pattinsonem

Jednakże, po otrzymaniu powszechnego uznania i popularności, Timothy Shalame jest wciąż pod kontrolą krytyków. Według wielu sceptyków towarzyszy mu nadmierna pochwała i oczekiwania. Teraz młody "chłopiec z brzoskwiniami" będzie musiał usprawiedliwić swój status uniwersalnego zwierzaka i młodego "symbolu seksu" i udowodnić swoim aktorskim potencjałem, co jest warte. Czy aktor poradzi sobie z tym ciężarem, czy też pozostanie w formie ładnej nastolatki?