Brytyjski aktor Damien Lewis, który zagrał jedną z głównych ról w filmie "Ten sam zdrajca, jak my", powiedział HELLO! jak przygotowywał się do strzelania w tym obrazie.

Wywiad przeprowadził Damien Lewis

Na tej taśmie aktor grał rolę agenta brytyjskich służb specjalnych, więc oczywiście mówił o swoim bohaterze. "Wydaje mi się, że Hector jest bardzo podobny do twórcy tej powieści, pisarza Johna Le Care'a. W jego pracach bardzo często można spotkać indywidualistę, który walczy o prawdę, choć to stanowisko nie zawsze jest konieczne dla opinii publicznej. Hector jest takim bohaterem. Ponadto jest romantyczny, oddany i bardzo odważny. Jego działania nie zawsze odpowiadają jego wiekowi, jest impulsywny i często zachowuje się jak nastolatek. Połączenie wszystkich tych cech sprawia, że ​​moja postać jest bardzo interesująca. Wydaje mi się, że każdy z widzów znajdzie w nim coś własnego, charakterystycznego tylko dla niego. "

O tym, jak Damien był ucieleśniony w swojej postaci, brytyjski aktor powiedział te słowa: "Rozpoczynam pracę, zbierając wiele różnych informacji o mojej postaci. Najpierw szczegółowo badam scenariusz, starając się zrozumieć główne cechy mojej postaci, a potem czytam książki o jego zawodowych działaniach, komunikuję się z ludźmi tego zawodu, z kim pracuje mój bohater, itp. Przed filmowaniem w filmie "Zdrajca" przeczytałem sporo literatury na temat MI-6. Ale na tę taśmę rozmawiałem z agentami sił specjalnych. Jeden z nich służył w Afryce i był blisko związany ze sferą finansową, zanim zaczął pracować dla służb specjalnych. To jest po prostu idealne źródło informacji dla mnie. Od komunikacji z nim, w końcu zrozumiałem, jak ludzie są rekrutowani w życiu. Ktoś dzwoni i mówi, że ma świetne CV i zaprasza go na rozmowę. Podczas gdy on o tym myśli, jest już zdeterminowany na szkolenia MI-6. Ponadto dla mnie ważnym aspektem jest "cielesna" praca nad rolą. Kiedy rozumiem, jak powinienem grać swoją postać, staram się znaleźć kogoś takiego jak on. Kiedy go znajduję, po prostu siadam i patrzę na niego: jak się porusza, mówi itp. "

Lewis zawsze kojarzy swoją postać ze zwierzęciem. "Znalezienie zwierzęcia dla Hectora było niezwykle trudne. Początkowo myślałem, że mogą być kotami, ale w końcu zacząłem zdawać sobie sprawę, że tak nie jest. Hector jest związany z psem. On, podobnie jak to zwierzę, nieustannie "wyłapuje" coś, szuka, próbuje zrobić ślad. Ale w tym samym czasie, znajdując, może on stracić zainteresowanie i iść w zupełnie innym kierunku "- powiedział aktor.

Po krótkiej opowieści o swojej postaci Damien postanowił opowiedzieć o gatunku obrazu: "To jest film o ucieczce, choć z jakiegoś powodu jest on pozycjonowany jako kryminał. Kiedy patrzysz na "Ten sam zdrajca, jak my", nie można oderwać się od ekranu nawet na minutę. Obraz ten cały czas pozostaje w napięciu i dość często widzi pytanie: "Czy naprawdę to zrobią? Czy on naprawdę jest na to zdolny? Autorzy, którzy napisali scenariusz, a także Le Caret, nieustannie zatrzymują się, aby pokazać psychologiczny stan postaci na obrazie, ich moralne dylematy, przed którymi stają. Hector to postać, w której stale zmagają się zmysły i zmysły. W rezultacie prowadzi to do tego, że mój bohater pomoże Dmitrijowi, nawet jeśli nie do końca rozumie, do czego to doprowadzi. "

Czytaj także
  • Ewan McGregor mówił o tym, jak pracował przy planie filmu "Ten sam zdrajca, co my"
  • Paris Jackson wygłosił interesujący wywiad ze Stellarem
  • Naomi Campbell planuje zostać matką!

"Ten sam zdrajca, jak my" - thriller szpiegowski

Ten obraz opowiada o rosyjskim oligarchcie Dmitri, który sprzedaje cenne dane brytyjskim służbom specjalnym. Ponadto film ma agenta Hectora, który stoi przed trudnym wyborem: pracować z Dmitrijem lub odtajnić go, aby poniósł odpowiednią karę. Hector jest idealistą i maksymalistą, który wszędzie próbuje wyrazić swój punkt widzenia, ale rzadko jest słuchany przez swoich przełożonych. Kiedy Hectorowi powierzono operację współpracy z jednym z największych informatorów z rosyjskiego podziemia, agent postrzega to jako okazję do udowodnienia swojego punktu widzenia władzom. W tym celu postanawia wykorzystać Perry'ego i Gale, małżeństwo, które przypadkowo okazuje się być zaangażowane w tę historię.

Дэмиэн Льюис в роли секретного агента Гектора в фильме «Такой же предатель, как «Такой же предатель, как и мы» - фильм про агента спецслужбы Великобритании Перри (Юэн МакГрегор) и Гейл (Наоми Харрис) на переговорах с Гектором (Дэмиэн Ль
Кадр из фильма «Такой же предатель, как и мы»Дэмиэн отлично справился с ролью агентаАктер не в первый раз играет агента