22-letnia amerykańska aktorka Dakota Fanning, znana wielu z filmów Zmierzch i filmu Teraz jest czas, bardzo mocno ukrywa swoje życie osobiste. Fani są przyzwyczajeni do zobaczenia jej w towarzystwie modelki Jamie Strachan, z którą spotyka się od 3 lat, ale jak się okazało, związek ten jest już w przeszłości.

Wywiad z Town & Country Magazine

Strachan jest starszy od Fanninga o 13 lat. Po rozpoczęciu ich związku ten fakt wygenerował wiele plotek na ewentualnym ślubie, ponieważ Jamie przyznał w swoich wywiadach niejednokrotnie, że chce rodziny. Co spowodowało zerwanie powieści, dziennikarz publikacji próbował się uczyć od słynnej aktorki. Oto jak komentuje rozstanie z Dakotą:

"Nie mogę ci podać przyczyny. To byłoby złe. Wychowałem się w rodzinie ceniącej życie osobiste. Od dzieciństwa jestem obdarzony tym szacunkiem i nie mogę umieścić mojej brudnej bielizny na publicznej wystawie. Czuję się niekomfortowo z jedną myślą, że ktoś z zewnątrz opowie o mojej relacji z Jamiem. Mogę tylko powiedzieć moim najbliższym ludziom - przyjaciołom lub krewnym. "

Po tym, jak Fanning i związek Strachana dobiegły końca, nadszedł czas, aby porozmawiać o randkach. Dakota mówił trochę o tym:

"Nienawidzę chodzić na randki. Nie rozumiem, dlaczego należy to zrobić. Najbardziej denerwuje mnie to, że muszę gdzieś pójść z facetem, usiąść przy stoliku i zadać niepotrzebne pytania. To trochę jak błyskawica, w której zostaniesz usunięty z gry za najmniejszą złą odpowiedź. I jednocześnie, że ja, ten facet czuję się doskonały, głupi i zawstydzający. Jeśli mamy się spotkać, to w towarzystwie przyjaciół. Jest zupełnie inna sytuacja i jest gwarancja, że ​​nie rozmawiasz z innym dziwakiem. "
Czytaj także
  • Rzadkie wyjście: Dakota Fanning i jej chłopak w meczu koszykówki
  • Tom Cruise, 11 lat, daje buty urodzinowe Dakota Fanning
  • Jude Law, Dakota Fanning i inne gwiazdy na premierze Festiwalu Filmowego w Wenecji

Sesja zdjęciowa dla magazynu Town & Country

Oprócz zabawnego wywiadu czytelnicy publikacji znajdą dość interesującą sesję zdjęciową. W przypadku Dakoty powstały delikatne i zwiewne obrazy, w których dziewczyna się rozpuściła. Na okładce 22-letniej aktorki pojawiła się w żółto-białej sukience, w pełni wyhaftowanej cekinami, znanej marki Chanel. Pozostałe stroje były mniej znanymi markami, ale to właśnie one sprawiły, że Fanning był bardzo kobiecy. Zwłaszcza fani spodobał się obraz z gorsetem z Prady, który natychmiast poinformował aktorkę w sieciach społecznościowych. Dakota odpowiedział:

"Gorsety, przezroczyste sukienki, wysokie kalesony nie są moje. Uwielbiam bardziej powściągliwe i wygodne ubrania. Jednak bardzo się cieszę, że podobały Ci się obrazy. Dodatkowo, gdy zakładasz ubrania legendarnych marek, czujesz się jak prawdziwa dama. "
Дакота Фаннинг на обложке журнала Town&Country Для Дакоты были придуманы воздушные образы Актриса примерила на себя корсет
Дакота не стала называть причину разрыва отношений с ДжеймиДжейми Страчан и Дакота Фаннинг встречались 3 годаДжейми Страчан и Дакота Фаннинг больше не пара