W szczerej rozmowie z gwiazdą Natalie Portman dokonała nieoczekiwanego wstępu: życie w Paryżu nie jest dla niej odpowiednie, a sytuacja w jej rodzinie jest bardzo dotknięta!

Gwiazda filmu "Leon" i "Intymność" marzy o powrocie do Stanów Zjednoczonych, gdzie czuje się komfortowo. Ale niestety ten scenariusz nie pasuje do jej męża, Francuza. Choreograf, Benjamin Milpierre, nie wyobraża sobie życia poza ojczyzną. Natalie musi więc pójść na ustępstwa, ale najwyraźniej przez długi czas jej nie wytrzyma.

Przypomnijmy, że para spotkała się na planie filmu "Czarny łabędź". Ich romans z usługami zakończył się ślubem i narodzinami syna Aleph. Ale Natalie nie potrafiła przystosować się do francuskiej rzeczywistości i czuje się strasznie samotna i zagubiona:

"Kiedy wróciłem do Los Angeles kilka lat po moim wyjeździe, dosłownie zaczerpnąłem powietrza wolności z pełną klatką piersiową. Zdałem sobie sprawę, jak bardzo tęskniłem za tymi miejscami i pamiętałem, że mieszkają tutaj zaskakująco pozytywni i życzliwi ludzie. "
Samotność razem

Najwyraźniej Natalie była w tej samej sytuacji co Scarlett Johansson, która nie mogła czuć Paryża jak swojego rodzinnego miasta. Po ślubie z francuskim dziennikarzem Romainem Doriacem, piękna blondynka próbowała mieszkać w dwóch krajach, ale te próby zawiodły.

Mówią, że mąż szantażuje gwiazdę z rozwodem, jeśli kiedykolwiek wspomina o przeprowadzce do USA! Gwiazda "Lucy" i "Pozostań w mojej skórze" jest na skraju załamania nerwowego, w końcu jej mąż powiedział też, że nie da swojej żonie wspólnej dwuletniej córki!

Jak widać, historie tych kobiet są podobne, jak dwie krople wody. To, co zrobi Natalie Portman, nie jest znane. Najwyraźniej tylko jedna rzecz we Francji nie mogła stać się "jej własną".

Aktorka powiedziała reporterom, że czuła się Francuzami jak aroganckimi snobami, nikt nie chciał komunikować się z jej sercem w sercu. Okazało się, że Amerykanin po prostu ciągle narusza etykietę ustanowioną we Francji, co powoduje negatywną reakcję ze strony społeczeństwa.

Ale nawet próby przestrzegania niepisanych reguł nie były uwieńczone sukcesem:

"Przestrzeganie nieznanych zasad jest dla mnie tak męczące. I wciąż jestem bardzo samotny w Paryżu. "
Czytaj także
  • Natalie Portman przyciągnęła uwagę chodząc ze swoją roczną córeczką w Los Angeles
  • Scarlett Johansson zmieniła kolor włosów i połączyła się z Colinem Joistem
  • Scarlett Johansson jest uznawana za właściciela najbardziej atrakcyjnych warg na świecie

Najwyraźniej czekamy na choreografa rozwodowego i aktorkę. Natalie pojawia się publicznie ostatnio sama. Nie nosi obrączki i wygląda na przygnębioną, zmęczoną i nieszczęśliwą.

Натали Портман с супругом Натали с сыночком Алефом Натали сбежала из Парижа
Брак Натали Портман терпит крахВлюбленные в начале отношенийСкарлетт  мужем журналистом