Hollywoodzka 50-letnia modelka i aktorka Pamela Anderson, która zasłynęła z pracy w magazynie Playboy, niedawno udzieliła wywiadu. W tym sławy powiedział, że jest bardzo wdzięczny tej edycji, ponieważ współpraca z nim znacznie zmieniła jej życie.

Памела Андерсон

Pamela Anderson

Dzięki Playboy stałem się pewny siebie

Celebryta rozpoczęła swój wywiad od powiedzenia Hugh Hefnerowi, założycielowi połysku Playboya o korzystnym wpływie na jej życie. Oto, co mówią o tym Anderson:

"Teraz bardzo bolesne jest dla mnie pamiętanie o moim dzieciństwie i wieku dojrzewania, ale mimo to warto trochę mówić o tym okresie mojego życia. Potem byłam maltretowana kilka razy i to było dla mnie szalenie trudne. Zostałem przyparty do muru i nie wiedziałem, gdzie pójść dalej. Oprócz tego, podczas moich nastoletnich lat cierpiałem na ciężką nieśmiałość. I, ponieważ nie próbowałem sobie z tym poradzić, ale nic z tego nie wyszło. Kiedy miałem 16 lat, zacząłem zdawać sobie sprawę, że muszę coś zmienić drastycznie, albo wszystko skończy się samobójstwem. Kiedy mówię to teraz, dostaję gęsiej skórki, ponieważ dopiero teraz zdaję sobie sprawę, że te czasy były najtrudniejsze w moim życiu.

Po tym, jak poznałem Hugha Hefnera, moje istnienie zmieniło się polarnie. Dzięki Playboy stałem się pewny siebie. Otworzyło się dla mnie nowe życie, o którym wcześniej nie mogłem nawet marzyć. Hugh wprowadził mnie w świat silnych i bogatych ludzi. Po tym, jak zacząłem współpracować z Hefnerem, w moim kręgu pojawili się politycy, biznesmeni, artyści, aktywiści i po prostu panowie. Pamiętam te czasy z wielkim ciepłem, ponieważ było to dzika i nieprzewidywalna zabawa. Hugh pchnął mnie, bym się zmienił. Usunął ze mnie jakiś wewnętrzny klip, dzięki któremu mogłem się w pełni otworzyć. Za to jestem mu bardzo wdzięczny. Naprawdę wiedział, jak czuć ludzi, a jeśli dostrzegł w nich potencjał, w pełni mu pomógł. "

Благодаря Playboy Памела стала уверенной в себе

Przypomnijmy, Pamela Anderson była faworytem Hugh. Przez długi czas nie tylko współpracowali, ale także byli przyjaciółmi. Jak twierdzą niektórzy artyści, Anderson był ulubieńcem twórcy Playboy i dlatego pojawiła się na okładce magazynu 14 razy.

Памела Андерсон на обложке Playboy

Pamela Anderson na okładce Playboya

Czytaj także
  • 17 gwiazd, które roztrwoniły swoje miliony
  • Pamela Anderson skomentowała walkę swojego byłego męża Tommy'ego Lee i jej syna Brandona.
  • Stała się znana skandaliczna lista fanów Pamela Anderson: od Michaela Jacksona po Władimira Putina!

Teraz Pamela wybiera spokojniejsze życie.

Po takich miłych słowach o Hugh Hefner i jej pracy z Playboyem, Andersen postanowiła teraz porozmawiać o swoim życiu. Oto, w jaki sposób Pamela skomentowała to:

"Prawdopodobnie teraz jest czas, kiedy chcę spokojnego życia. Istnienie w Hollywood jest dość trudne, ponieważ to miejsce dyktuje pewne warunki. Najciekawsze jest to, że bez względu na to, kim jesteś, ludzie z Hollywood muszą je wypełnić, w przeciwnym razie po prostu nie możesz tam istnieć. Dlatego zdecydowałem się ruszyć. We Francji jestem teraz znacznie spokojniejszy i czuję się bardziej harmonijny niż wtedy, gdy mieszkałem w Stanach Zjednoczonych. Teraz wydaje mi energię inaczej niż 10 lat temu. Teraz jestem naprawdę szczęśliwy. "
Сейчас Памела выбирает более спокойную жизнь