Jedna z aktorek, która grała w nowym fantastycznym przebraniu "The First Avenger: Confrontation" stała się bohaterem kanadyjskiego wydania magazynu Elle. To wydanie ukaże się dopiero w przyszłym miesiącu, ale już teraz możemy przeczytać fragmenty wywiadu z panią Olsen. Nad photosetem pracował świetny fotograf Michael Schwartz.

Coś o Elizabeth

Młodsza siostra znanych aktorek Mary-Kate i Ashley Olsen opowiadała o tym, jak wybiera ubrania dla siebie w życiu codziennym.

Nie uwierzycie, ale zawsze byłem dość konserwatywny, jeśli chodzi o wybór strojów. Stopniowo staję się bardziej pewny siebie, staram się pokazać swoją kobiecość i seksualność. Naprawdę lubię nosić sukienki i demonstrować moją kobiecą istotę. Chociaż, aby odważyć się eksperymentować w ubraniu, muszę opuścić strefę komfortu.
Czytaj także
  • Joaquin Phoenix mówił o swoim nastawieniu do sesji zdjęciowych i pracy nad najnowszymi filmami
  • Jennifer Lawrence ma romans z reżyserem z Kijowa
  • Romantyczne wakacje dla Alicii Wickander i Michaela Fassbendera w Meksyku

Elizabeth Olsen jest jedną z niewielu młodych aktorek, które nie lubią portali społecznościowych. Powiedziała dziennikarzom, dlaczego zachowuje się tak:

Widzisz, jestem staroświeckim mężczyzną. Staram się odróżnić przestrzeń osobistą od tego, co robię w pracy. A jednak fakt, że dziewczyny, z którymi sympatyzuję, a także Rooney Mara, Jennifer Lawrence i Alicia Vikander, w ogóle nie prowadzą żadnych blogów w Internecie. Jak widać, ta okoliczność w żaden sposób nie wpływa na ich karierę. Lubię prowadzić zamknięty tryb życia, chociaż nie jestem samotnikiem. Chcę, żeby ta popularność przyszła do mnie tylko dzięki udanym rolom. Nigdy nie marzyłem o zostaniu wpływową osobą. A jeśli już podzielę się moją opinią na te lub inne tematy, to tylko w obecności najbliższych.
Элизабет Олсен рассказала почему избегает социальных сетей Элизабет Олсен стала героиней канадского Elle в июне Я предпочитаю жить настолько закрыто, насколько это возможно
Мне вполне достаточно высказать собственное мнение за веселым дружеским обедомА еще у меня фаза Энни Холл в старших классахПомните, она носила подтяжки и блейзеры