Jedna z głównych postaci, "Potteriana", Hermiona od dawna była pamiętana przez fanów adaptacji powieści o czarodziejskim chłopaku i jego przyjaciołach. Aktorzy rozwinęli się, a los każdego z nich rozwinął się na swój własny sposób. Emma Watson, dla której wizerunek poważnej i nieco aroganckiej młodej czarownicy potraktował poważnie i przez długi czas, postanowił opowiedzieć dziennikarzom o jej osobistych doświadczeniach podczas pracy nad pierwszymi filmami z historii Hogwartu.

Wielu fanów filmów Pottera było przekonanych, że Emma i Daniel Radcliffe - prawdziwy romans! Jednak serce piękności zostało podbite przez zupełnie innego gościa - kolegę na planie Tom Felton.

Ten chłopiec grał rolę antagonisty Harry'ego Pottera - Draco Malfoya. To było w tym blond nastolatku, że Emma była zakochana od 10 do 12 lat. Czułe uczucia młodej aktorki były tajne, na razie, aż do czasu ...

"Nie wiem, dlaczego wszyscy wokół myślą, że oszalałem na punkcie Radcliffe'a. Lubiłem Toma. Był bardzo dobry w snowboardzie, a poza tym był starszy od nas wszystkich. Nie mogłem ukryć swoich uczuć. Rozmawialiśmy o Tomie absolutnie ze wszystkimi pracownikami - z wizażystami, fryzjerami i naszymi klientami. Tak więc moja tajemna miłość stała się znana Tomowi "

- przyznała Emma.

Czytaj także
  • Lalki tego artysty są tak realistyczne, że się boisz!
  • Emma Watson i gwiazda serialu "Chorus" Cord Overstreet były widywane na spacerze w Los Angeles
  • Scarlett Johansson rozpoznała właściciela najbardziej atrakcyjnych warg na świecie
Wczesna sława: nagroda lub test

Panna Watson przyznała, że ​​rola Hermiony pozostawiła poważne piętno na kształtowaniu jej osobowości. Musiałem znosić koszty tego zawodu. Emma nie mogła już podróżować komunikacją miejską lub po prostu wyjść sama na spacer - szaleni fani opowieści o Potterze i starali się przyciągnąć jej uwagę.

"Czasami można mnie uderzyć papieża. Często fani filmu podążali za mną ze szkoły do ​​domu. Raz przeżyłem próbę uprowadzenia, a potem do kierowcy dodano kolejnego kierowcę - osobistego strażnika. W tym momencie zacząłem się zastanawiać, czy potrzebuję tego całego zamieszania?

Powiedziała dorosła Hermiona.

Aktorka zauważyła, że ​​dopiero w wieku 25 lat mogła zaakceptować siebie takim, jakim jest, i zrozumiała, jaki jest jej sposób życia.

Вокруг единственной девочки в компании юных волшебников всегда возникало множест Мисс Уотсон призналась, в кого была влюблена на съемках «Гарри Поттера» Детское чувство не переросло в настоящий роман