Fani kreatywności aktorki Cameron Diaz, która na próżno czekają na filmy z jej udziałem. Co więcej, przez ostatnie sześć miesięcy gwiazda przestała nawet wchodzić w sieci społecznościowe. Jak można wyjaśnić tak wiele dziwnych, pustelniczych zachowań aktorki? Przypomnijmy, że ostatnim projektem w tej chwili, w którym "zapalił się" Diaz w 2014 roku, jest film muzyczny "Annie", a potem cisza.

Kolega Cameron, aktorka Gwyneth Paltrow, zmusiła ją do rozmowy na niedawnej imprezie charytatywnej. Prezentujemy fragmenty spontanicznej gwiazdy wywiadu.

Актриса разъяснила загадку своего исчезновения

Diaz odpowiedział na następujące pytanie dotyczące jej stosunku do reklamy:

"W pewnym momencie nagle uświadomiłem sobie, że nie mogę zrozumieć, kim jestem, czego chcę i dokąd zmierzam. Zdałem sobie sprawę, że muszę znów poczuć się jak człowiek. "

W tej chwili aktorka całkowicie pogrąża się w życiu rodzinnym, lubi późne małżeństwo z muzykiem Benji Madden i ... szuka siebie.

Przerwa w pracy - tylko na korzyść?

Co więcej, gwiazda filmów "Something about Mary" i "Gangs of New York" powiedziała, że ​​znalezienie odpowiedzi na pytanie "Kim jestem?" Zajęło 3 lata. Fani aktorki uznali to za dobry znak. Być może wkrótce ich ulubione spodoba się nowe prace w kinie?

Камерон Диаз раскрыла секрет своего счастливого брака Czytaj także
  • Gwyneth Paltrow potajemnie poślubiła Brada Falchaka
  • 14 najbardziej kapryśnych gwiazd, co jest naprawdę trudne do wykonania
  • 19 gwiazd, które straciły niewinność u kolegi
Камерон Диаз рассказала, почему она перестала сниматься в кино

Oczywiście pytanie dotyczyło małżeństwa. Cameron Diaz wyjaśnił swoją decyzję o ślubie po 40 latach:

"Wszystko jest proste: nie spotkałem wcześniej mojego małżonka! To znaczy, chłopaki, miałem dużo, ale jedna rzecz to dżentelmen, a inna to mąż. Mój współmałżonek jest dla mnie idealny. Stał się moim pełnoprawnym partnerem we wszystkich dziedzinach, chociaż jesteśmy bardzo różni. Ale mamy te same wartości i to jest najważniejsze! ".