Delikatna i niesamowicie urocza aktorka nie boi się pokazać swojej postaci. Każdy, kto wielokrotnie współpracował z Letizią, mówi, że ma wewnętrzny rdzeń, ubrany w przewiewne sukienki od Couture'a Christiana Lacroix i Yves Saint Laurenta. Prawdziwa francuska kobieta pewnie podbija kino, modeluje biznes i próbuje się jako dyrektor kreatywny marki Nina Ricci. Sądząc po wynikach - całkiem skutecznie!

Летиция считает себя гармоничной личностью Bogini zapachów i marki Nina Ricci

Laetitia Casta wyznała, że ​​od dawna marzyła o tym, by stać się częścią magii perfum i dać ludziom zapachy:

"Dla mnie zapachy zawsze kojarzą się z żywymi emocjami, to dzieciństwo spędzone na Korsyce, otoczone aromatem róży i objęciami babci, to romantyczne spotkanie i miłość. Dzięki zapachowi możemy ożywić wszystkie nasze doświadczenia. Nie przeczę, że jestem wrażliwy na zapachy i dobrze znam zapachy. Czasem wydaje mi się, że postrzegam, postrzegam świat poprzez zmysł węchu ".
Летиция Каста

Aktorka zauważyła, że ​​była zaskoczona i pochlebiała z oferty domu mody:

"Gdy zaproponowano mi współpracę z Niną Ricci, zgodziłem się bez wahania. W moich wspomnieniach perfumy tej marki są pełne magii. Po raz pierwszy zobaczyłem perfumy Nina Ricci u mojej babci. Była to mała półprzezroczysta butelka z małym ptaszkiem na czapce. Od tego momentu stał się uosobieniem miłości, czułości i miłych wspomnień Korsyki i jej. "
Idealista, romantyk czy rewolucjonista? Актриса против радикального феминизма

Przyznanie, że masz słabości i jest podatne na błędy, jest warte wiele, bo Letizia przez długi czas uważała się za niepoprawnego idealistę:

"Myślę, że musisz pracować nad sobą i przez to zmienić siebie, swoje środowisko i świat. Być może w jakiś sposób jestem idealistą. Ale w tym i wartości, działaj zgodnie z ich przekonaniami i zasadami. Codziennie robię medytację, oglądam moją dietę - to stała kontrola, która pozwala zharmonizować otaczającą rzeczywistość i wnieść do niej nutę racjonalności. Nie zawsze tak było, więc rozumiem różnicę między chaosem a zrównoważoną harmonią. "
Каста тщательно следит за питанием

Leticia twierdzi, że kobieta i jej rola bardzo się zmieniły w ciągu ostatnich dziesięciu lat, a aktorka widzi przyczynę zwiększonego poziomu wykształcenia i wychowania:

"Z jednej strony, jestem za radykalnymi zmianami w społeczeństwie w stosunku do kobiety, z drugiej strony rozumiem, że w pośpiechu można popełniać wiele błędów. W mojej rodzinie uważnie podchodzę do kwestii edukacji genderowej. Chcę poinformować moje dziewczyny, że ich seksualność i płeć nie są powodem poniżenia i strachu, powinny czuć, że są pełnoprawnymi ludźmi w społeczeństwie. "
Муза Ива Сен-Лорана и Кристиана Лакруа

Zauważ, że Caste, inaczej niż aktorki z Hollywood, interpretuje idee feminizmu:

"Czy uważam się za feministkę?" Tak, ale widzę całą sytuację inaczej niż hollywoodzkie aktorki. Ciągle koncentrują się na ofierze kobiety, hałaśliwych i skandalicznych opowieściach, zapominając o kobiecych bohaterkach. Jesteśmy otoczeni przez wiele niesamowitych i silnych kobiet, są to strażacy, policjanci, sportsmenki. Ich wyczyny są codzienne, ale często niewidoczne! Oczywiście musimy wspierać poszkodowane kobiety i okazać nasze wsparcie, ale nie powinniśmy zapominać o pozytywnych przykładach emancypacji. "
Летиция хочет проявить себя в благотворительности

A jednak, jak aktorka i modelka wyobrażają sobie ideę feminizmu:

"Amerykanie mają radykalne i skrajne podejście do problemu. Myślę, że nie należy spieszyć się z oskarżeniem mężczyzn, a jeśli żądasz równości, to bądź konsekwentny i trzymaj się swojego pomysłu do końca. Nie widzę problemu, który nazywałby mnie feministką i wymagałby zgodności z prawem, ale jestem przeciwny temu, aby pozbawić mnie możliwości bycia kobietą, poświęcić czas na piękne sukienki, dbać o siebie, flirtować i otrzymywać komplementy. Pod tym względem jestem bliski idei Elizabeth Badinter i Simone de Beauvoir. "
Сейчас Каста снимается, играет в театре и создает парфюмы Czytaj także
  • Laetitia Casta pokazała pierścionek zaręczynowy podczas pokazu w Valentino
  • Laetitia Casta potajemnie poślubiła Louisa Garrela
  • Celine Dion, Marion Cotillard i inni na pokazie nowej kolekcji Christian Dior

Teraz czarująca Francuzka gra w teatrze, występując jako policjantka, zafascynowana rzeźbą, w co jeszcze chciałaby się zrealizować? Na co Letitia Casta pewnie odpowiedziała:

"Chcę pracować charytatywnie i edukacyjnie. Marzę o tym, aby stać się głosem kobiet na całym świecie, zmieniającym życie i pracującym z UNICEF! "

Jesteśmy przekonani, że Letitia Casta nie będzie miała żadnych przeszkód, a ona z pewnością przejdzie do pracy w misji humanitarnej.