Biorąc pod uwagę sesje zdjęciowe dla marek modowych, dziewczyny często są zdumione. Jak to mówią, czy to możliwe? Twarze i ciała modeli wyglądają idealnie! Okazuje się, że wiele słynnych piękności używa dość przystępnych środków urody. Każda kobieta może słuchać ich rad i obserwować pozytywne zmiany w wyglądzie.

Smakowita uroda Jasmine Tux przyznała, że ​​dba o swoją skórę, aby zawsze wyglądała świeżo, a oprócz drogich kosmetyków, ufa produktowi z arsenału "babci". I to jest najzwyklejszy lód.

Жасмин Тукс поделилась своим простым секретом красоты Jest to bardziej przystępne niż myślisz

Jasmine powiedziała, że ​​zawsze słuchała rad swojej mamy. Rano i przed snem mądra kobieta poleciła córce wytrzeć twarz kostką lodu, aż się stopi.

Model jest pewny, że jej niesamowita cera i naturalny rumieniec są spowodowane kawałkami lodu:

"Używam tego środka regularnie. Pocieram twarz kostkami lodu nie tylko rano i wieczorem, ale także przed nałożeniem makijażu na pokaz lub sesję zdjęciową. Ta metoda skutecznie napina pory. Opuchlizna ustępuje, wysypki maleją ".
Czytaj także
  • Bella Hadid jest najseksowniejsza na imprezie Victoria's Secret w Nowym Jorku
  • Adriana Lima z "aniołami" w nowej reklamie świątecznej dla Victoria's Secret
  • Victoria's Secret opublikowała zdjęcie Jasmine Tux z rozstępami na biodrach
Это есть у вас в морозильнике вот в чем секрет Жасмин

Spróbuj i ty! Kosmetyczka poleca mrożenie herbaty, wywar z rumianku, mięty pieprzowej, szałwii, a nawet wody mineralnej. Chociaż jest całkiem odpowiednia i zwykła woda.