Będąc gościem na Howard Stern Show, Ashton Kutcher mocno zaskoczył swoich fanów szczerą spowiedzią. Okazuje się, że córki Demi Moore i Bruce'a Willisa stały się dla niego naprawdę bliskimi przyjaciółmi!

Деми Мур с дочерьми и мужьями

Podczas małżeństwa z gwiazdorską matką aktor świetnie się bawił przyzwyczajając się do trzech sióstr i zbliżając się do Rumera, Taluli i Zwiadowcy. Opowiedział program telewizyjny na żywo o tym, jak jego związek z dziewczyną jest teraz. że Kutcher jest bardzo szczęśliwy w małżeństwie ze swoją koleżanką, Milą Kunis, wspomina te osiem lat, które spędził pod jednym dachem z Moore'em i jej dziećmi.

Актер с девочками на стадионе

Ashton Kutcher przyznał, że brakuje mu komunikacji z dziewczynami:

"Kiedy zostałem" tatą "miałem tylko 25 lat! Dziewczęta miały odpowiednio 8, 9 i 13 lat. Rozpoczęliśmy ciepły i ufny związek. Przykro mi, że po rozwodzie z mamą muszę unikać kontaktu z dziewczynami. Ten warunek przedstawił Demi. "
Кутчер с Деми Мур и ее дочкой Талулой Zamiast ojca

Ashton Kutcher, który stosunkowo niedawno został ojcem dwójki wspaniałych dzieci, przyznał, że kochał córki Willisa i Moore'a jako krewnych. Nadal czuje ciepłe uczucia dla dziewcząt, tylko Demi Moore dołożyła wszelkich starań, aby unieważnić wszystkie kontakty córek ze swoim byłym mężem.

Aktor jest pewny, że same dziewczyny jako pierwsze ucierpiały w tej sytuacji. Najpierw przeżyli rozwód swoich rodziców, potem przyzwyczaili się do "tego kolesia" w swojej rodzinie. A gdy tylko mógł zostać drugim ojcem dla dziewcząt, ich związek zakończył się na prośbę matki.

Czytaj także
  • Gwyneth Paltrow potajemnie poślubiła Brada Felchaka
  • 15 udanych fotoksiążek: ile kosztowały najdroższe zdjęcia celebrytów?
  • Mila Kunis: "Jak najlepsi przyjaciele stają się małżonkami"
Румер, Талула и Эштон Кутчер

Ashton Kutcher przyznał, że stara się znaleźć różne sposoby utrzymywania relacji z byłymi pasierbami.