Dyrektor kreatywny domu mody Gucci Alessandro Michele od dawna jest oddanym fanem i przyjacielem brytyjskiego artysty Eltona Johna, więc nie jest zaskoczeniem, że stał się autorem kostiumów koncertowych na pożegnalną wycieczkę kompozytora i piosenkarza. John chciał wziąć osobisty udział w rozwoju kolekcji kapsuł, nazwa współpracy została wymyślona, ​​zgodnie z Michele, wystarczająco szybko, używając nazwiska 7-letniego syna Jacksona Levona Furnish-Johna i wybierając dźwięczny singiel "Levon" z albumu "Madman Across the Water" »1971 wydania.

Алессандро Микеле помог создать коллекцию

Alessandro Michele pomógł stworzyć kolekcję

O kolekcji kapsułek Levon i znajdowaniu własnego stylu

Alessandro Michele nie eksperymentował, ale zwrócił się ku muzycznemu dziedzictwu Eltona Johna i użył kolorowego klucza historycznej płyty winylowej z płyty "Madman Across the Water". Cała kolekcja wykonana jest w beżowych, białych i czerwonych kolorach. Artysta Ignasi Montreal wykonał łzy wzrokiem i przeniósł go na bluzy, t-shirty i torby, po drugiej stronie umieścił logo marki Gucci.

Алессандро Микеле и Элтон Джон

Alessandro Michele i Elton John

Elton John już podzielił się z dziennikarzami swoimi wrażeniami na temat wydanej kolekcji i współpracy z wieloletnim przyjacielem Alessandro Michele:

"Znamy się od dawna i lubię oglądać twórcze prace Alessandro, są wyjątkowe i doskonale podkreślają wysoki status Gucci. Subtelnie odczuwa eklektyzm elementów, kombinacje kolorów, honoruje buntowniczego ducha i indywidualność, nie odnosząc się do trendów mody. Michele od tych, którzy nadadzą ton modom. Omawiając współpracę, zaufałem mu całkowicie, subtelnie poczuł erę mojej młodości, pełną szalonego entuzjazmu. Cieszę się, że łatwo znaleźliśmy wspólny język i stworzyliśmy kultową kolekcję. "
Модель с сумкой

Model z torbą z kolekcji

Сумка с принтомСвитшот из коллекции

Svitshot z kolekcji

Muzyk nie mógł nie porozmawiać o tym, jak znaleźć się w świecie mody i własnego stylu:

"Podczas pracy nad kolekcją Gucci oglądałem archiwalne zdjęcia występów i strojów koncertowych, wraz z moimi ulubionymi zdjęciami, które następnie udostępniłem Alessandro. Profesjonalnie złapał kluczowe trendy naszego pokolenia i stylu. Teraz trudno mi uwierzyć, że z doświadczenia życiowego wynika, że ​​nosiliśmy pewne rzeczy, często było to szalone. W latach 70. byliśmy szalonymi eksperymentatorami. Po ucieczce od tradycyjnej kultury mody przypomniałem sobie o dziecku w cukierni, które chciało żywe wrażenia. Teraz wchodząc do butiku Gucci, odczuwam te same emocje - duchową eksplozję i przypływ kreatywnego entuzjazmu. "
Коллекции обещают успех

Kolekcje obiecują sukces

O miłości do zdjęć i płyt winylowych

Wszyscy jego fani wiedzą o namiętnej miłości Eltona Johna do kolekcjonowania zdjęć i płyt winylowych, sam muzyk opowiada o swoim hobby z wielkim entuzjazmem i drżeniem:

"Zacząłem zbierać kolekcję pod koniec lat 80. i uzupełniając ją w każdej z moich podróży. Ma zdjęcia z 1017, miniaturowe, czarno-białe, historyczne, każda z nich jest dla mnie cenna. Kolejną moją pasją jest winyl. Pomimo faktu, że sprzedałem część oryginalnej kolekcji w latach 90., aby stworzyć fundusz na walkę z AIDS, nadal uważam się za jednego z największych koneserów i kolekcjonerów w Wielkiej Brytanii. Dla mnie winyl to maniak, prawie co tydzień kupuję około 6 nowych płyt. Podczas zbliżającej się światowej trasy koncertowej nie planuję przestać, zwłaszcza, że ​​nadchodzą tournee w różnych częściach świata! "
Элтон Джон Czytaj także
  • Megan Markle i Prince Harry zaprosili Eda Shirana do występu na ich weselu
  • Opieka w wielkim stylu: Elton John ogłosił swoją emeryturę
  • Elton John mówił o trudnościach życiowych i lekcjach, których się od nich nauczył
O celu podróży

Elton John jest znany z wielu wysokich nagród muzycznych i państwowych, kreatywność jest kochana przez wielomilionową armię fanów, więc może sobie pozwolić na rozmowę o celu i błogosławieństwie, zgodzisz się?

"Czuję pieczęć błogosławieństwa dla mnie, aby być poetą, muzykiem i wykonawcą. W latach 70. byłem w stanie wyrazić siebie podczas szalonej eksplozji w sztuce, modzie, filmie i sztuce. Każdy z nas był przejawem indywidualności, nadziei na przyszłość i pozytywnego postrzegania teraźniejszości. Oglądając teraz nowe pokolenie i widząc ich entuzjazm, pamiętam siebie w młodości. Jestem szczęśliwy! "
Элтон Джон полностью доверился вкусу Микеле

Elton John w pełni zaufał gustowi Michele