Ciężarna i bardzo popularna aktorka Hollywood Blake Lively jest częstym gościem wydarzeń towarzyskich i programów telewizyjnych. Tym razem odwiedziła zapisy z porannego australijskiego programu Sunrise, podczas którego rozmawiała z przywódcami o bodysheymingu młodych matek. Szybki powrót do starej formy po urodzeniu niedawno dosłownie stał się fetyszem wśród celebrytów. Moda na dietę i ćwiczenia dotarła do "zwykłych śmiertelników" ...

Przypomnijmy: Anne Hathaway powiedziała kiedyś, że nie jest nieśmiała w nowym wyglądzie po urodzeniu pierwszego dziecka. Nadmierna waga nabyta podczas ciąży i karmienia piersią nie jest czymś wstydliwym! Blake Lively w pełni i całkowicie podziela opinię swojego kolegi.

Kobieta jest piękna, gdy staje się matką!

Pomimo faktu, że sama Blake Lively szybko odzyskała zdrowie po urodzeniu swojego pierwszego dziecka, córki James, aktorka broni prawa kobiet do bycia naturalnymi i nie myśli o nadwadze po urodzeniu dziecka:

"Wydaje mi się niesprawiedliwe, że społeczeństwo sprawia, że ​​kobiety nieustannie koncentrują się na swojej wadze w tym niesamowitym okresie swojego życia. Naturalnie, zdaję sobie sprawę, że kobiety zmieniają się zewnętrznie po urodzeniu dziecka. Ale jestem również przekonany, że w tej chwili ciało kobiety jest szczególnie atrakcyjne i piękne! "
Czytaj także
  • Blake Lively powiedział, że nie powinieneś wierzyć w wygląd pokazany na zdjęciu
  • Blake Lively bardzo zainteresował się projektowaniem i dekoracją wnętrz
  • Blake Lively i Ryan Reynolds odwiedzili premierę filmu "Quiet Place" w Nowym Jorku

Brzmi to dziwnie, z ust kobiety, która kilka miesięcy po narodzinach dziecka odegrała główną rolę w thrillerze, w którym jej bohaterka spędza 90% swojego czasu w kostiumie kąpielowym. Niemniej jednak gwiazda "Gossip Girl" podkreśliła, że ​​na pokrycie wstydu kobiety, która niedawno stała się matką za to, że nie może stracić na wadze - jest to niesprawiedliwe:

"Jestem pewien, że od kobiety nikt nie ma prawa wymagać, aby chodzić na wybiegu w bieliźnie Victoria's Secret, miesiąc po tym, jak urodziła dziecko. W końcu w jej życiu było niesamowite wydarzenie, być może, najważniejsze. Naprawdę chcę, aby każda dziewczyna miała prawo do świętowania tego niesamowitego wydarzenia, ciesząc się każdą chwilą i nie myśląc o głupich rzeczach. "
Мне бы хотелось, чтобы женщины праздновали это событие и не думали о пустых вещах Неправильно, что после родов женщина чувствует давление Актриса Блейк Лайвли призвала молодых мам не стесняться своих форм