Wiele osób wie, że 49-letnia Carla Bruni jest znanym top modelką i żoną byłego prezydenta Francji Sarkozy'ego, ale nie wszyscy wiedzą, że Carla interesuje się muzyką, pisze piosenki i wykonuje je. O swoim nowym albumie, życiu osobistym i plotkach na temat powieści z Donaldem Trumpem, Bruni zdecydowała się opowiedzieć w swoim ostatnim wywiadzie.

Карла Бруни

Carla Bruni

French Touch - nowy album muzyczny

Album Carli zostanie wydany w październiku tego roku, ale teraz publiczność może cieszyć się nowym teledyskiem do jednej z piosenek. Bruni nagrała swoją pierwszą piosenkę na ten album w 2014 roku, po głośnym producencie Davidzie Fosterze. W tym czasie żona byłego prezydenta Francji komponowała piosenki tylko po francusku, ale Foster zaskoczył ją, że powinna spróbować się po angielsku.

Карла записала новый музыкальный альбом

Oto, jak Carla upamiętnia swoją współpracę z Davidem:

"Kiedy zaczęliśmy pracować, stało się jasne, że Foster chce, aby wszystkie moje piosenki były bardzo osobiste. Jednak nie mogę tego zrobić. Naprawdę chciałem zostawić coś w moim środku. Po kilku próbach doszliśmy do porozumienia, że ​​piosenki będą miały charakter osobisty, ale nie wszystko. "
Карла стала сочинять песни на английском

Powieść z Trumpem to fikcja i czyjaś chora wyobraźnia

Po tym jak Donald Trump zaczął kandydować na prezydenta, dziennikarze pamiętali o skandalu 25 lat temu. Głównymi bohaterek trójkąta miłosnego były Trump, jego dziewczyna Marla Maples i Carla Bruni. Następnie, dla przyszłej żony prezydenta Francji, media otrzymały rolę opuszczonego, z powodu którego miłośnicy rozstali się. Ponadto pojawiły się fotografie w prasie, w których Donald stał obok Bruni. Więc Carla skomentowała ten numer New York Post:

"Bardzo mi przykro, że pamiętam ten incydent. Romans z Trump to wynalazek i czyjaś chora fantazja. Nie mieliśmy z nim nic i nie mogliśmy. Mogłem z nim porozmawiać tylko na imprezie charytatywnej w Nowym Jorku. Odtąd los już nas nie łączył. "
Карла Бруни - известная модель

Carla Bruni - słynny model

Następnie Bruni powiedział kilka słów o tym, jak odnosi się do Trumpa:

"Trudno mi cokolwiek powiedzieć o tym człowieku. Mogę z dużym przekonaniem powiedzieć, że demokracja jest lepsza od dyktatury. Szanuję demokrację. Mam nadzieję, że Trump okaże się liderem tego ruchu, z najlepszej strony ".
Дональд Трамп

Donald Trump

"Nude" zdjęcia Carli Bruni

W 2008 roku pojawiły się zdjęcia w prasie, w których naga postać nosiła Bruni. Potem wybuchł poważny skandal, ale złagodniał fakt, że zdjęcia zostały zrobione u zarania kariery modelki Carli. Teraz były małżonek prezydenta Francji przypomina ten incydent w ten sposób:

"Absolutnie nie wstydzę się tego strzelania. Kiedy pozowałam nago przed fotografem, miałam 20 lat. Nie zapominaj, że wtedy byłam modelką. To była moja praca. Kiedy w 2008 roku zobaczyłem te zdjęcia w gazetach, nie mogłem oderwać się od nich. W młodości byłem bardzo piękny. Miałem idealne ciało. Najciekawsze jest to, że nigdy nie byłem seks-bombą, w sensie magazynu Playboy. W niektórych miejscach nie byłam wystarczająco bujna, ale te zdjęcia są prawdziwymi arcydziełami, które pokazały mi z najlepszej strony. "
«Обнаженные» фотографии Карлы Бруни

"Nude" zdjęcia Carli Bruni

Czytaj także
  • Carla Bruni: "Kończę życie polityczne i wracam do kreatywności"
  • Zdjęcie dnia: Nierozpoznana Linda Evangelista na lotnisku w Nowym Jorku
  • Sexy Carla Bruni zaprezentowała nowy singiel i wygłosiła szczery wywiad.

Co to znaczy być pierwszą damą Francji?

Podsumowując, Carla powiedziała kilka słów o tym, jak żyła jako pierwsza dama Francji:

"Nie mogę powiedzieć, że to był zły czas. To było naprawdę zabawne i zabawne, ale nieustanna obecność policji i strażników bardzo mnie naprężyła. Jestem wolnym człowiekiem i lubię żyć bardziej teraz niż wtedy, gdy prezydentem był Nicolas. "
Николя Саркози и Карла Бруни

Nicolas Sarkozy i Carla Bruni

Карла Бруни сейчас

Carla Bruni teraz