Rok temu dla fanów 49-letniej piosenkarki Kylie Minogue zabrzmiały dość smutne wieści. Stało się wiadomo, że odmówiła ślubu z narzeczonym Joshua Sass, który zdradził ją w przeddzień ślubu. Fakt, że luka między aktorem a piosenkarką była dla niego bardzo trudna, powiedziała The Sun w wywiadzie.

Кайли Миноуг

Kylie Minogue

Tajlandia uratowała Kylie Minogue

Po tym, jak 49-letnia piosenkarka dowiedziała się o zdradzie swojego narzeczonego, w prasie pojawiła się kolejna szokująca wiadomość. Okazuje się, że związek pomiędzy Sass i Minogue był niczym innym, jak zaplanowanymi działaniami Jozuego. Dziennikarze stwierdzili, że brytyjski aktor specjalnie zakręcił romans z Kylie, aby jego kariera poszła w górę. Co do Minogue, ta informacja pogrążyła ją w stanie szoku, po którym nastąpiła przedłużająca się depresja. W swoim wywiadzie wokalistka opowiedziała, jak walczyła ze swoim stanem depresyjnym:

"Uświadomienie sobie, że Sass mnie używa, było wielkim ciosem. Nie mogłem sobie wyobrazić, że ten człowiek wiedział, jak się ukryć zawodowo. Aby trochę odzyskać i wyleczyć rany, pojechałem do Tajlandii. Zrozumiałem, że tylko tam mogę dojść do siebie po załamaniu nerwowym i depresji. Naprawdę potrzebowałem mentalnego powrotu do zdrowia, aby zacząć żyć dalej. Poleciałem do Tajlandii i rozmawiałem z kilkoma osobami. Poradzono mi, bym po prostu był sam i niczego nie rozpraszał. W rezultacie przez 6 dni mojego pobytu w tym stanie nie wypowiedziałem ani słowa. Tym razem mnie uleczył i wróciłem do domu całkowicie odnowiony. "
Кайли Миноуг и Джошуа Сасс

Kylie Minogue i Joshua Sass

Po tym piosenkarka postanowiła porozmawiać o tym, co myśli o miłości w ogóle. Oto kilka słów o tym Kylie powiedział:

"Pomimo tego, że Sass sprawił mi wiele bólu i byłem rozczarowany związkiem, nie mogę nie uwierzyć w miłość. Wiesz, prawdopodobnie było dużo czasu, aby otworzyć twoje serce na innego mężczyznę. Uwielbiam kochać i uwielbiać bycie kochanym. Wydaje mi się, że jest to całkowicie normalne. "
Кайли открыта для новой любви

Następnie ankieter zapytał, co Minogue myśli o Joshua Sassie, a oto jak Kylie skomentowała sytuację z poprzednim kochankiem:

"Nic nie powiem o nim. Dla mnie jest to opowieść. Odwróciłem ten smutny rozdział mojego życia i nie chcę już do niego wracać. "
Сасс использовал Кайли Czytaj także
  • Kylie Minogue opowiedziała, jak młody chłopak złamał jej serce
  • 16 gwiazd, które były w stanie przezwyciężyć okropne choroby
  • Kylie Minogue odwiedziła wyścig samochodowy w Santiago

Kylie żałuje, że nie ma dzieci.

Pod koniec rozmowy z ankieterką Minogue zdecydowała się dotknąć bardzo osobistego tematu, mówiąc jej, że najbardziej martwi się dzisiaj. Oto słowa, które Kylie powiedziała:

"Bardzo mi przykro, że nie mogę mieć dzieci. Ten problem prześladuje mnie przez całe życie, ale teraz już się z nim pogodziłem. Tak, nie mogę zajść w ciążę, ale nic nie można z tym zrobić. To jest moja karma ".
Кайли жалеет, что она не может забеременнеть