Redaktor magazynu ELLE przyznał, że najlepsza bohaterka numeru wiosny, nie mógł sobie wyobrazić: seksowna i towarzyska brazylijska modelka Alessandra Ambrosio zdobiła okładkę kwietniowego numeru. I, oczywiście, podzielił się z fanami tajemnicą oszałamiającej kariery w branży modelek!

Алессандра Амбросио

Trudno w to uwierzyć, ale we krwi Ambrosio płynie niesamowita mieszanina - polskie, włoskie i brazylijskie korzenie dały mulatowi standardowy śródziemnomorski wygląd i lekki temperament! Wszyscy, którzy współpracowali z Alessandrą, zauważają, że w każdym ruchu i gestu można poczuć pasję tańców latynoamerykańskich i iskier z szalonych karnawałowych procesji. Wspaniały komplement dla każdego modelu i kobiety, prawda?

Обложка апрельского номера

I jeszcze jeden niepodważalny fakt o Ambrosio: dziewczyna o pysznej karmelowej opaleniznie i oszałamiających długich nogach jest niesamowitym pracoholikiem! Alessandra przyznała w wywiadzie, że bardzo trudno jest zbudować karierę i tylko dzięki szczęściu udało jej się osiągnąć status supermodelki. Oczywiście, dziennikarze ELLE mieli pytania na temat ciekawych sytuacji, które pojawiły się na pokazach i nie chcieli uwierzyć, że model nigdy nie złamał pięty i nie było żadnych szwów na markowe ubrania podczas zbezczeszczenia:

Muszę przyznać, że jestem naprawdę szczęśliwy i nie spotkałem podobnych problemów. Ciekawe sytuacje z ubraniami były trochę rozproszone, ale zwracałem uwagę na proces organizacyjny pokazu mody, że zawsze miałem czas na zauważenie i wezwanie ekspertów do naprawy.
Модель верит в удачу и настойчивость

Model wierzy w szczęście i wytrwałość

Najstraszniejsza jest wyobraźnia fotografów!

Alessandra z humorem zauważyła, że ​​najczęściej martwiła się fantazjami fotografów:

Proces fotografowania to nie tylko praca modelu, ale także twórcze poszukiwanie fotografa. Mój bliski przyjaciel, Russell James, zaprosił mnie do udziału w kampanii reklamowej, w której fotografia miała być pod wodą - było niesamowicie ciężko! Konieczne było nadanie osobie zrelaksowanego wyglądu i bycie tak uroczą, jak to tylko możliwe, nie zapominając o pojawieniu się lub uzupełnieniu dopływu tlenu z butli z tlenem. Nigdy nie zapomnę tego dziwnego strzelania, wciąż pamiętam uczucie wielu pływających ryb, które szukają prikormku blisko mojego ciała.
Работа фотографа Рассела Джеймса

Praca fotografa Russella Jamesa

Kreatywne plany filmowe Alessandry Ambrosio

Brazylijska supermodelka nie planuje ograniczać się do biznesu modelarskiego i, zgodnie z jej zapewnieniami, chętnie brałaby udział w filmie lub nawet w sitcomie!

Od dzieciństwa uwielbiam serial "Przyjaciele", więc bardzo chciałbym grać w takim sitcomie. Jest humor, historia związków między przyjaciółmi i kochankami, coś, co przyciąga widza i zmusza go do podążania z serii do serii. Ogólnie uważam, że mam świetne poczucie humoru, często wymieniamy śmieszne memy i filmy wideo z sieciami społecznościowymi na znajomych.
Алессандра Амбросио с супругом

Alessandra Ambrosio ze swoim współmałżonkiem

Czytaj także
  • Śniegu ich nie obchodzą: Alessandra Ambrosio i Gigi Hadid w lekkich ubraniach w Nowym Jorku
  • 12 najlepszych modeli ujawniło sekrety ich piękna, które są dostępne dla wszystkich
  • Alessandra Ambrosio rozstała się z ojcem swoich dzieci po 13 latach związku

Ambrosio jest aktywnym użytkownikiem sieci społecznościowych i często udostępnia zdjęcia i wiadomości z życia osobistego z subskrybentami:

Uważam, że sieci społecznościowe są świetnym wynalazkiem i okazją do komunikacji z przyjaciółmi i współpracownikami, ale we wszystkim powinien istnieć pewien środek, zwłaszcza jeśli jesteś znaną osobą, a wiele osób skupiło się na Tobie. Konta pozwalają zobaczyć "życie zza kulis" celebrytów, ale to nie znaczy, że staniesz się najlepszym przyjacielem tego człowieka!
С дочерью

Córka Alessandry również chce zostać modelką!