Co nie jest gotowe dla sławnych kobiet, aby uzyskać długo oczekiwany rozwód i ... dobre odszkodowanie! Nie uwierzysz, ale aktorka Katie Holmes mogła rozwodzić się z Tomem Cruisem dopiero po podpisaniu umowy.

Zgodnie z tym dokumentem pani Holmes nie miała prawa do upublicznienia swojego życia osobistego przez 5 lat.

Publikacja od Fameolous (@fameolousent_)

Umowa wygasa w tym roku, co oznacza, że ​​już niebawem skromna i "spiskowca" Cathy otworzy karty.

Podejrzenia, plotki i praca paparazzi

Jak wiadomo, o powieści Cathy i czarnej hollywoodzkiej gwiazdy Jamie Foxx po raz pierwszy rozmawialiśmy w 2013 roku. Ale para zawsze bardzo gorliwie pilnowała ich prywatności. Aktorzy byli tak bardzo zaniepokojeni faktem, że nie byli razem fotografowani, że zawsze korzystali z tylnej windy i czarnego wejścia do budynków, przechodzili różnymi samochodami lub samochodami z zaciemnionymi okularami.

Редкое совместное фото пары

Niemniej jednak, w zeszłym tygodniu paparazzi mogli nadal robić zdjęcia "gołębi" w jednej z nowojorskich restauracji, a także informować Us Weekly, że para właśnie czeka na okazję, by publicznie ogłosić swoją miłość. Z chwilą wygaśnięcia okresu obowiązywania umowy prawnej między Holmes i Cruz, gwiazdy natychmiast zorganizują imprezę na cześć długo oczekiwanej wycieczki.

Czytaj także
  • Katie Holmes kategorycznie sprzeciwia się komunikacji Toma Cruise'a z córką
  • Magazyn Women's Health ujawnił sekretną pasję Cathy Holmes
  • Krok od szczeliny: Jamie Fox ogłosił "rasistowski" żart na temat Katie Holmes
Кэти с дочерью от Круза

Według mediów Cathy musiała walczyć o coś. Rozwód z mężem dał jej 9,8 miliona dolarów na osobiste potrzeby i wydatki na utrzymanie wspólnego dziecka, córki Suri.