Słynna 50-letnia aktorka Pamela Anderson sześć miesięcy temu zaczęła spotykać się z 32-letnim piłkarzem Adilem Rami. Krąży wiele plotek o ich związku, a teraz po raz pierwszy Pamela postanowiła porozmawiać o tym, co się dzieje w ich sojuszu. Jak się okazało, gwiazda ekranu jest niezwykle szczęśliwa i wdzięczna za to, że przedstawiła ją Adilowi.

Памела Андерсон

Pamela anderson

Wywiad Pameli z gazetą Daily Mail

Anderson rozpoczął rozmowę z ankietera, mówiąc mi o przeprowadzce do Francji:

"Kiedy zaczął się mój punkt kulminacyjny, poczułem się bardzo źle. Wiedziałem, że kobiety w tym okresie doświadczały różnych dolegliwości, ale nie sądziłem, że będą dla mnie tak oczywiste. Opuściłem dom w Los Angeles i pojechałem do Francji. Zawsze kochałem ten kraj i marzyłem o nim. Nie wiedziałem, ile opuszczam i czy kiedykolwiek wrócę do domu. Na południu Francji wynająłem przytulny dom i zamieszkałem w nim. Naprawdę chciałem rozpocząć nowe życie, pozostawiając wszystkie kłopoty w starym. "
Памела переехала жить на юг Франции

Pamela zamieszkała na południu Francji

Potem Anderson postanowił opowiedzieć o tym, jak pojawiła się jej 32-letnia Rami:

"Nigdy nie byłam zakłopotana naszą 18-letnią różnicą wieku. Szaleję na punkcie Adila i on jest szalenie zakochany we mnie. Jest to zupełnie normalne, gdy para zaczyna budować związek. Pokazał mi, czym jest futbol i cieszę się z tego, ponieważ wcześniej bardzo rzadko chodziłam na trybuny fanów. Podziwia mój wygląd i to, co mówię i co robię. Wielokrotnie słyszałem od Adila, że ​​dla niego jestem "obcym", który nie ma wieku. Ten stan rzeczy jest dla mnie bardzo atrakcyjny i cieszę się, że teraz z Rami. "
Адиль Рами

Adil Rami

Памела Андерсон на матче Адиля Рами Czytaj także
  • Pamela Anderson powiedziała, że ​​współpraca z Playboyem uratowała jej życie.
  • 17 gwiazd, które roztrwoniły swoje miliony
  • Pamela Anderson skomentowała walkę swojego byłego męża Tommy'ego Lee i jej syna Brandona.

Pamela pisze interesującą książkę.

Anderson postanowił jej powiedzieć, co robi w wolnym czasie:

"Prawdopodobnie wszyscy wiedzą, że jestem gorliwym ekologiem. Opowiadam się za tym, aby produkty wykonane z naturalnego futra były zakazane przez prawo. Teraz wiele rzeczy, które są zrobione ze sztucznego futra i, wierz mi, to nie jest gorsze niż naturalne. Poza tym jestem przeciwnikiem feminizmu. Zacząłem nawet pisać książkę "Ocalić kobiety od feminizmu". Nie wierzę, że ten ruch jest dobry. Uwierz mi, każdy z nas chce mieć obok siebie silnego i silnego mężczyznę. Zostaliśmy stworzeni przez naturę i dlaczego coś z tym zmienić. Na przykład nie podoba mi się to, kiedy muszę przejąć inicjatywę w związku z płcią przeciwną. Jest to dla mnie nienaturalne. Ponadto feminizm czyni mężczyzn z mężczyzn, którzy w jakiś sposób zapobiegają kobietom. Dlaczego to wszystko? To jest złe i głupie. "
Андерсон выступает против феминизма