26-letnia aktorka Margot Robbie rozpoczęła niedawno karierę aktorską. Niemniej jednak Australijczyk jest już uważany za bardzo popularną aktorkę i wielu reżyserów ściga ją. Fakt, że Margot zrobiła, by zabłysnąć w wielkim filmie, postanowiła opowiedzieć w wywiadzie dla magazynu "Time".

Марго Робби

Margot Robbie

Klaps Leonardo DiCaprio rozsławił mnie!

W 2012 roku odbył się casting do obrazu "Wilk z Wall Street" w reżyserii Martina Scorsese. Uczestnicy roli żony bohatera, granej przez Leonardo DiCaprio, mieli masę, a Robbie miał trudne zadanie - stworzyć furorę. Podczas przesłuchania trzeba było zagrać scenę, w której mąż i żona przysięgają. Oto słowa, które Robbie wspomina w tym momencie swojego życia:

"Prawdopodobnie, aby powiedzieć, że bardzo się martwiłem, nie ma sensu. Zrozumiałem, że jeśli nie zrobię czegoś nadzwyczajnego, nie pochwaliby mnie za tę rolę. Przez pół minuty wiele myśli przemknęło mi przez głowę, ale nie mogłem wybrać odpowiedniego "scenariusza" do castingu. I wtedy zabrzmiało zdanie "Motor" i zaczęło się strzelanie. Zaczynam bardzo głośno, impulsywnie histerycznie i krzyczę na DiCaprio. Robi to samo w odpowiedzi. To prawda, zrobił to znacznie lepiej i, jeśli szczerze przyznaję, ledwo mogłem nadążyć za nim. Po aktywnej potyczce słownej Leonardo powiedział to zdanie: "Jak nie rozumiesz, że jesteś szczęśliwą kobietą! Masz szczęście do męża takiego jak ja. Pocałuj mnie. " Zaczynam się zbliżać do Leo i niespodziewanie dla siebie i wszystkich obecnych, uderzam go w twarz słowami: "Pieprz się!". Właśnie to uderzenie w twarz Leonardo DiCaprio uczyniło mnie sławnym! Natychmiast zostałem zatwierdzony do tej roli, a po rozpoczęciu zdjęć wielokrotnie słyszałem, że Scorsese był po prostu ogłupiony, kiedy zobaczyłem, co zrobiłem z Leonardo. Szczerze mówiąc, myślałem, że DiCaprio pozwie mnie, ponieważ w scenariuszu nie było takiej "chorej sztuczki".
Марго Робби и Леонардо Ди Каприо в фильме «Волк с Уолл-Стрит»

Margot Robbie i Leonardo DiCaprio w filmie "Wilk z Wall Street"

Czytaj także
  • Model w rozmiarze plus Ashley Graham próbował na obrazie "Angel" Victoria's Secret
  • David i Victoria Beckham wsparli swojego syna Brooklyn podczas prezentacji jego debiutanckiej wystawy fotograficznej.
  • Colin Farrell powiedział dziennikarzom, gdzie szuka inspiracji.

Martin Scorsese również skomentował uderzenie Margo

Poza Robbiem postanowiłem powiedzieć Skorese o tym, jak bardzo uderzył Leonarda w policzek. Oto słowa, które Martin powiedział:

"Bardzo lubię takie odważne aktorki. Jej improwizacja oszołomiła nie tylko mnie, ale wszystkich obecnych na miejscu. Robbie wyraził zgodę na grę w tym obrazie i nie ma sensu dalej rzucać roli żony głównego bohatera. To było nasze pierwsze spotkanie i na zawsze zapamiętałem Margo. "
Марго сразу понравилась режиссеру Мартину Скорезе

Przypomnijmy, że film "Wilk z Wall Street" uczynił z Margot popularną aktorkę. Natychmiast po tym zdjęciu Robbie otrzymał wiele interesujących ról. Tak więc pojawiła się wraz z Willem Smithem na taśmie Focus. Ponadto Margot można zobaczyć w uznanych filmach "Tarzan" i "Samobójca Squad".

Робби в картине «Отряд самоубийц»

Robbie w filmie "Suicide Squad"

Марго Робби с Уиллом Смитом в ленте «Фокус»

Margot Robbie z Willem Smithem na taśmie "Focus"

Робби в ленте «Тарзан. Легенда»

Robbie w kasecie "Tarzan. The Legend »