Czy Mila Kunis i Ashton Kutcher zostawiają dzieci bez świątecznych prezentów? Podczas trasy promocyjnej komedii "Very Bad Moms-2" aktorka i producent udzielają wielu wywiadów, wszystkie różnią się standardowymi i banalnymi pytaniami i odpowiedziami, ale nie tym razem! Mila zapytana o to, jak Entertainment Tonigh opublikowała gratulacje swoim dzieciom w święta Bożego Narodzenia, przyznała, że ​​oni i Ashton porzucili praktykę dawania prezentów wspólną wszystkim.

Мила Кунис и Эштон Кутчер

Mila Kunis i Ashton Kutcher

Przypomnijmy, że para wychowuje 11-miesięcznego syna Dymitra i 3-letniego Wyatta. Według Kunis dzieci są nadal bardzo małe i nie zdają sobie jeszcze sprawy z ważności Świąt Bożego Narodzenia:

"Dzieci są nadal bardzo małe, więc nie koncentrujemy się na prezentach w takie święta. W ubiegłym roku nasi bliscy dawali prezenty z Wyatta prezentami, niestety ze względu na swój wiek nie zdawała sobie sprawy z ich wartości ani znaczenia Bożego Narodzenia. Dlatego w tym roku poprosiliśmy naszych rodziców o zamknięcie jednego prezentu, a jeśli chcą, mogą przekazać darowiznę na sierociniec lub schronisko dla zwierząt - będzie to najlepszy świąteczny prezent dla wszystkich. "
Мила и Эштон с детьми

Mila i Ashton z dziećmi

Семейный поход на матч

Rodzinna wycieczka na mecz

Mila Kunis i Ashton Kutcher postanowiły rozpocząć nową rodzinną tradycję:

"Mamy niezwykłą rodzinę, o której już wiele razy mówiłem. Kiedy mieszkałem na Ukrainie, był to okres komunizmu i nie było zwyczaju obchodzenia świąt religijnych, zwłaszcza jeśli nie jesteś chrześcijaninem. Jestem z żydowskiej rodziny, więc Święta minęły spokojnie obok nas. Dopiero gdy przeprowadziliśmy się do Ameryki, wszystko się zmieniło, Wielkanoc weszła do domu, zaczęliśmy ustawiać choinkę i poczuliśmy tajemnicę tego święta i jego znaczenie dla rodziny inaczej. Teraz, dla nas, Boże Narodzenie jest powodem, aby zebrać dużą rodzinę z rodzicami przy świątecznym stole! "
Мила с сыном

Mila z synem

Czytaj także
  • 15 udanych fotoksiążek: ile kosztowały najdroższe zdjęcia celebrytów?
  • Mila Kunis: "Jak najlepsi przyjaciele stają się małżonkami"
  • Ashton Kutcher i Mila Kunis pojawiły się publicznie po pogłoskach o trzeciej aktorce w ciąży

Zwróć uwagę, że zasady wychowania dzieci Mila Kunis i Ashton Kutcher są podziwiane przez wielu fanów, ponieważ opierają się na zasadach wzajemnego szacunku i tolerancji.