Amerykański reżyser pochodzenia irlandzkiego, John Carney, nie pochwala współpracy z supergwiazdą Keirą Knightley. Opowiedział o tym w wywiadzie dla The Independent.

Pan Carney wspomniał o swoim doświadczeniu w pracy z Kire w musicalu "For Once in a Life", ale nie jest to najbardziej przyjemny.

"Ta dziewczyna i jej" świta "przysporzyły mi więcej problemów niż radości na planie! Nie możesz sobie wyobrazić tego zamieszania związanego z supergwiazdą o imieniu Keira Knightley. Jestem daleko od świata paparazzi i śladów czerwonego dywanu, ale doceniam pracę z jasnymi i plastycznymi aktorami, którzy z łatwością mogą przekształcić się w kadr. Co więcej, im bardziej zanurzyliśmy się w procesie robienia zdjęć, tym bardziej oczywiste stało się to: Kira nie pasuje do roli dziewczyny z muzykiem rockowym! Widzisz, Kira jest aktorką, ale jednocześnie ciągle nosi na sobie jakąś maskę, starając się ukryć przed wszystkimi tym, czym naprawdę jest. "
Czytaj także
  • Porady kosmetyczne od Keira Knightley
  • Top 15 sukienek Oscar, które kosztują fortunę
  • Kto wygląda lepiej: 15 naszych gwiezdnych i zagranicznych gwiezdnych próżniaków!
Przypadki minionych dni

Pan Carney zauważył, że już nigdy nie zaprosi supergwiazd na swoje projekty. Lubi współpracę z artystami dociekliwymi, którzy chcą uczyć się nowych rzeczy i rozwijać.

"Aktor jest zawodem, a nie znakiem! Taka praca wymaga uczciwości, bezstronności i głębokiej introspekcji, ale pani Knightley nie jest gotowa na takie podejście. Wydaje mi się, że rola Grety Cyrus wcale nie była gotowa. "

Wygląda na to, że sama opinia reżysera Keiry Knightley nie jest zbyt interesująca. Ponadto film, o którym była mowa w wywiadzie, ukazał się na ekranach w 2014 roku.

Wakacje z ukochaną

A teraz pani Knightley z ukochanym mężem odpoczywa we Włoszech. W maju świętowali pierwsze urodziny swojej córki Edie. Z okazji uroczystości rodzinnych aktorzy udali się do Włoch. Odwiedzili uroczystą kolację zorganizowaną przez TM Erdem i mytheresa.com, a następnie wyjechali do Wenecji, aby spędzić czas tylko razem.

 Джон Карни раскритиковал работу с Кирой Найтли Джон признался, что работа с Кирой Найтли для фильма «Хоть раз в жизни» доставил Кадр из фильма «Хоть раз в жизни»
В этом месяце они отметили первый день рождения их дочери ЭдиКира Найтли и Джеймс Райтон наслаждаются отдыхом в ИталииПосле праздника Кира Найтли и Джеймс Райтон решили отправиться в романтическое п