Dość długo w prasie krążą plotki, że aktor Daniel Craig, który był widziany przez wielu w filmach o Jamesie Bondzie, oraz jego żona, aktorka Rachel Weiss, która grała w Mumii i The Bourne Evolution, są bliscy rozwodu. I do tego dochodzą bardzo ważne dowody: para od dłuższego czasu nie pojawiała się na publicznych imprezach, a także nie rozpowszechnia szczerych wywiadów na temat ich osobistego życia. Koniec całej plotki postanowił umieścić Weissa, wyjaśniając zagraniczną edycję Belfast Telegraph.

Дэниел Крейг и Рэйчел Вайс

Daniel Craig i Rachel Weiss

Wywiad z Rachel o życiu małżeńskim

47-letnia aktorka Weiss rzadko zgadza się na jakiekolwiek wywiady. I winę za wszystkie trudne pytania ankieterów, dotyczące jej osobistego życia z Craigiem. Mimo to magazyn Belfast Telegraph był niesamowicie szczęśliwy, ponieważ Rachel zgodziła się wypowiedzieć się na temat relacji z Danielem. Oto słowa, które aktorka powiedziała:

"Bardzo rzadko rozmawiam o moim małżeństwie. Uważam, że takie wypowiedzi w prasie są nie do przyjęcia, ponieważ rodzina jest bardzo osobista. Nawet teraz, zgodziwszy się trochę mówić o związku z Craigiem, zwracam uwagę na to, że naprawdę doceniam moje osobiste życie. Wielu prawdopodobnie interesuje się tym, z czym żyjemy z Danielem. Jedno, co mogę powiedzieć, to to, że w naszej parze mówienie o pracy zajmuje główne miejsce. O strzelaniach, rolach, skryptach i tak dalej, dużo mówimy. Czasami myślę, że to wszystko wygląda jak szalony sen, ale takie jest nasze życie. Bardzo często zmuszam się do opuszczenia moich przemyśleń o pracy zawodowej w pracy, ale niestety słabną. Myślę, że dzieje się tak dlatego, że mamy obsesję na punkcie naszej pracy. Jesteśmy aktorami w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu. Jesteśmy fanami naszego biznesu i nic nie możemy z tym zrobić. "
Рэйчел Вайс

Rachel Weiss

Czytaj także
  • Dlaczego Daniel Craig jest idealnym wykonawcą roli Jamesa Bonda w XXI wieku?
  • Daniel Craig jest uznawany za najbrzydszego aktora, który grał legendarnego agenta 007 Jamesa Bonda
  • Nie może być: 15 gwiazdek, które w 2018 roku zapukną 50!

Aktorzy życia prywatnego starannie ukrywają się

Craig i Weiss spotkali się na planie filmu "Dom marzeń", nakręcony w 2010 roku. Ten obraz, w którym znani aktorzy grają małżeństwo, był fatalny, ponieważ rok po tym, jak filmowali Rachel i Daniel, pobrali się. Nic nie wiadomo o ich ślubie w Nowym Jorku, z wyjątkiem tego, że wzięły w nim udział tylko 4 osoby, z których dwie były sławnymi dziećmi: Ella, córka Daniela z sojuszu z Fioną Loudon i syn Rachel, Henry, który urodził się z reżysera filmowego Darren Aronofsky.

Дэниел Крейг

Daniel Craig