Niedawno Ben Affleck powiedział, że nie chce już grać w Batmana i poważnie myśli o rezygnacji z kultowej roli w nadchodzącym projekcie o Gotham. Aktor opowiedział o swoich refleksjach dziennikarzom USA Today w jednym z ostatnich wywiadów:

"Nie można zawsze być Batmanem, pewnego dnia nadejdzie chwila i zdasz sobie sprawę, że nadszedł czas, aby odejść. I chcę zrobić to w sposób godny i pełen szacunku w odniesieniu do tego projektu. "
Бен Аффлек не будет продолжать съемки в киноэпопее Graj lub nie graj

Jednak to stwierdzenie całkowicie przeczy stosunkowo niedawnym odkryciom aktora na temat jego roli w życiu gwiazdy, w którym przyznał, że uważa Batmana za jednego z najlepszych bohaterów komiksów i chętnie zagra w nowym filmie Matt Reeves.

Кадр из супергеройского фильма

Tego lata Casey Affleck powiedział, że jego brat najprawdopodobniej nie będzie zaangażowany w kręcenie nowego filmu o superbohateru, ale nieco później obrońcy aktora zaprzeczyli tej informacji, powołując się na brak wiedzy Affleck w tej sprawie.

Rozmowy o tym, że Ben Affleck nie zagra Batmana, pojawiły się po odrzuceniu przez aktora reżyserii filmu, a możliwą przyczyną tego jest fakt, że grupa nowego reżysera nie zaakceptowała poprawki Afflecka w przygotowanym przez siebie nowym scenariuszu.

Czytaj także
  • Jennifer Garner odwiedziła byłą żonę Bena Afflecka na Hawajach
  • Romantyczny kajak: Ben Affleck i Lindsay Sukus na Hawajach
  • Ben Affleck błysnął gigantycznym kolorowym tatuażem na plaży

Ponadto jedną z możliwych przyczyn są osobiste problemy aktora związane z uzależnieniem od alkoholu.