Kilka gwiazd może sobie pozwolić na przyznanie się do sztywnych metod edukacji, ale Kelly Clarkson nie bał się potępienia i krytyki. W jednym z ostatnich wywiadów piosenkarka powiedziała, że ​​ucieka się do kar cielesnych wobec swoich dzieci i nie uważa tego za naganne!

Kelly Clarkson i Brandon Blackstock wychowują dwoje dzieci, trzyletnią córkę River i jednorocznego syna Remingtona, i nie zawsze udaje im się rozwiązywać trudne problemy za pomocą "edukacyjnych rozmów". Zauważ, że dzieci z pierwszego małżeństwa z Blackstock są zaangażowane wyłącznie ze swoim byłym współmałżonkiem, 16-letnią Savannah, a 11-letni Seth dorastał od wieku kaprysów i histerii dzieci, dlatego nie sprawiają kłopotów ojcu wielu dzieci, ale maluchy stale sprawdzają go pod kątem "siły".

Келли Кларксон и Брэндон Блэксток

Kelly Clarkson i Brandon Blackstock

Kelly powiedziała w wywiadzie, że nie uważa kary cielesnej za nie-pedagogiczne, a w dzieciństwie jej rodzice uciekali się do podobnej metody "edukacji":

"Kiedy byłem dzieckiem, wielokrotnie otrzymywałem od rodziców prośby o nieposłuszeństwo. Czy mam ich winić? Wcale nie, nie mam obrazy. Dorastałem, czuję się świetnie, radzę sobie z trudnościami bez patrzenia na takie metody wychowania w dzieciństwie. Chcę od razu zauważyć, że wyraźnie dzielę się przemocą fizyczną, chłostą i lekkim uderzeniem papieża. Jeśli rzeka przekroczy granice w swoich kaprysach, najpierw dam ostrzeżenie, a dopiero potem wykonam "karę". Każdy rodzic natknął się na to i dlaczego oszukuje, że tak nie jest w przypadku twojej rodziny? "
Келли Кларксон с дочерью

Kelly Clarkson z córką

Сын Келли Кларксон Ремингтон

Son Kelly Clarkson Remington

Piosenkarz zauważył, że trudniej radzić sobie z kaprysami i napadami złości w miejscach publicznych:

"Nie pozwalam sobie na takie kary w obecności osób postronnych i publicznych. Nie tylko dlatego, że nie jest wspierana przez wielu i jest wyrzucana, ale dlatego, że jest to sprawa rodzinna. "

Przypomnijmy, że obie ciąże Kelly Clarkson przeżyły poważne komplikacje: zatrucie, silny obrzęk, hospitalizacja. Mimo wszystkich problemów wokalistka nie kryła radości z pojawienia się dzieci w swoim życiu i świadomie poświęciła swoje zdrowie i karierę.

Czytaj także
  • Hasło - biała róża: goście Grammy nie przyjdą na ceremonię z pustymi rękami
  • Kelly Clarkson powiedziała, że ​​w przeszłości chciała popełnić samobójstwo z powodu chudości
  • Ze względu na Kelly Clarkson jej mąż Brandon Blackstock dokonał wazektomii

Jeden z ostatnich skandali związanych z macierzyństwem miał miejsce w zeszłym roku, kiedy Kelly Clarkson i Brandon Blackstock podjęli radykalną decyzję: nie mają już dzieci. Piosenkarz zwrócił się do chirurgów i przeszedł operację podwiązania jajowodów, a jej mąż przeszedł procedurę wazektomii. Po ujawnieniu danych osobowych, Clarkson zmierzył się z portalami społecznościowymi z ostrą krytyką i atakami nienawiści. Według niej, musisz być silną osobowością, aby bronić swojej pozycji, jako piosenkarka i kobieta w amerykańskim show biznesie i społeczeństwie.