Im mniej czasu pozostało do ślubu księcia Harry'ego i jego narzeczonej Megan Markle, tym więcej informacji o kanadyjskiej aktorce. Wczoraj w brytyjskiej prasie opublikowano wywiad z Grantem Haroldem, który był tematem Jej Królewskiej Mości i ekspertem w dziedzinie etykiety. Grant powiedział, że obserwował Marka przez długi czas i doszedł do wniosku, że jest bardzo podobna do zmarłej księżnej Diany.

Меган Маркл и принц Гарри

Megan Markle i Prince Harry

Megan, podobnie jak Diana, uwielbia przytulanie ludzi

Po tym, jak książę Harry zaczął pojawiać się wraz z ukochaną w publicznych wydarzeniach iw miejscach publicznych, Harold zwrócił uwagę na fakt, że Megan była szczęśliwa, mogąc nawiązać bliski kontakt z ludźmi. Odzwierciedla to fakt, że dziewczyna obejmuje się z przyjemnością, nie zwracając uwagi na zasady etykiety. Oto kilka słów na temat tego Granta:

"Kiedy Megan i Harry przybyli do Birmingham, Markle przytulił kilkoro nastolatków. To był całkiem słodki i niewinny gest. Prawdą jest, że w uczciwości należy zauważyć, że zgodnie z etykietą brytyjskiej rodziny królewskiej, takie wolności nie są mile widziane. Mimo to księżna Diana zawsze też przytuliła ludzi, którzy byli dla niej słodcy. To właśnie zdobyło serca milionów Brytyjczyków, a nie tylko ich, ponieważ było szczerym wyrazem miłości. Myślę, że to zachowanie Megan Markl jest absolutnie nieodkryte. Wychowywała się w innych warunkach, a ściskanie przez USA to całkowicie naturalny gest manifestacji przyjaźni.
Меган Маркл

Megan Markle

Принцесса Диана

Księżna Diana

Czytaj także
  • Książę Harry po raz pierwszy wspomniał w oficjalnym przemówieniu Megan Markle
  • Stopy Megan Markle zrobiły furorę w sieci
  • Książę William wyraził płeć przyszłego dziecka

Nie będzie już więcej autografów i Salfi z fanami

Ponadto Harold powiedział, że po tym, jak Megan zostanie żoną Harry'ego, będzie musiała zrezygnować z pewnych nawyków, jakie miała przed przeprowadzką do Londynu. Oto kilka słów o tym eksperta etykieta powiedział:

"Pomimo tego, że Megan jest w stanie przyciągnąć zwykłych ludzi do siebie, nie powinna okazywać swoich emocji. Koniec z autografami i autoportretami z fanami. Zgodnie z zasadami etykiety jest po prostu nieprzyzwoita. Myślę, że w przyszłości będzie musiała nauczyć się panować nad sobą, bo bez tego dalsze uczestnictwo w wydarzeniach publicznych będzie niemożliwe. Od tej pory Markle musi jasno rozumieć, jak powinna się zachowywać na przyjęciach. Dotyczy to nie tylko tego, co robi i co mówi, ale także pozornie najprostszych rzeczy. Eksperci ds. Etykiety ocenią, w jaki sposób siedzi na krześle, trzyma filiżankę, jak kłuć jedzenie i wiele więcej widelcem. Muszę się tego nauczyć i, o ile wiem, Megan już uczestniczy w lekcjach etyki ".
Меган посещает уроки этикета

Potem Grant postanowił powiedzieć kilka słów o związku Megan Markle i Kate Middleton:

"Wierzę, że oblubienica księcia Harry'ego ma wielkie szczęście, że ma księżnę Cambridge w swoich przyszłych krewnych. Kate ma nienaganny gust do ubrań i akcesoriów. Będąc na dworze przez dość długi czas, była w stanie rozwinąć własny styl na każde z tych wydarzeń. Myślę, że przyjaźń Megan i księżnej będzie miała pozytywny wpływ na styl Markle. Co więcej, o ile mi wiadomo, Middleton zawsze jest gotowa pomóc jej przyszłej szwagierce. "
Меган Маркл, принц Гарри и Кейт Миддлтон

Megan Markle, Prince Harry i Kate Middleton