Bez względu na to, jak bardzo fani pokochali aktorkę Demi Moore, ale sesja zdjęciowa, którą zrobili paparazzi w weekend, była nawet przygnębiająca. 53-letnia gwiazda zaskoczona wyjątkowo słabymi włosami. Szare włosy były wyraźnie widoczne na tle ciemnej głowy gwiazdy filmowej "Striptease" i "Soldier Jane".

Pamiętajcie, zaledwie kilka miesięcy temu aktorka podobała się publiczności wspaniałym wyglądem. Pomimo jej 53 lat, wyglądała świeżo i mogła swobodnie dawać szanse młodym gwiazdom!

Biorąc pod uwagę te zdjęcia, widać, że Demi opuściła dom bez makijażu. Można to zrozumieć, ale stan jej włosów jest przygnębiający. Na tle ciemnych pierścieni gwiazdy, srebrzyste pasma wyglądają bardzo dobrze.

Czytaj także
  • Gwyneth Paltrow potajemnie poślubiła Brada Felchaka
  • 15 udanych fotoksiążek: ile kosztowały najdroższe zdjęcia celebrytów?
  • 18 gwiazd, które swoim przykładem dowiodły, że bogactwo i sława trafiają nawet do biednych
Nieudana droga do ludzi

Zastanawiam się, co spowodowało, że Demi Moore sama się zaczęła? Prawdopodobnie, zakładając, że jest to przejaw feminizmu, mówią, biorą mnie za to, kim jestem z moimi zmarszczkami i siwiejącymi włosami ... W Internecie zaczęli mówić o braku życia osobistego, rzekomo samotność Demi popycha ją w otchłań depresji.

W każdym razie aktorka wiedziała, że ​​jej siwe włosy wpadną w soczewkę reporterów i wkrótce znajdą się na pierwszych stronach tabloidów, ale nie zadbała o swój wygląd. Możemy założyć, że jest po prostu zajęta przygotowywaniem się do nowego projektu i dlatego tak wygląda.

Возможно Деми занята в съемках Еще в начале года Деми Мур выглядела вот так Мы очень надеемся, что скоро прежняя Деми Мур вернется
Она снова будет щеголять на красной дорожке шикарными нарядамиУдивляя всех молодостью и красотойДеми Мур засветила поседевшую шевелюру