Burza dyskusji została wywołana niedawnym oświadczeniem hollywoodzkiej aktorki Mila Kunis o negatywnym wrażeniu podróży do jej ojczyzny. Wszyscy wiedzą, że aktorka ma ukraińskie korzenie, a po długim pobycie w USA, Kunis postanowiła odwiedzić swoją historyczną ojczyznę pod koniec lata tego roku. Ale wszystko nie było tak pozytywne, jak w jej wyobraźni.

Przypomnijmy, że nawet w młodym wieku, Mila wraz z rodzicami opuściła rodzime Czerniowce, aw 1991 r. Przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. Pomysł odwiedzania ojczystych krajów aktorki sprowadził męża, Ashtona Kutchera, sugerując, że będzie miło zapamiętać korzenie i powrócić do przeszłości.

Мила и Эштон в отеле Буковина в Черновцах Według lokalizacji pamięci

Oto co Mila powiedziała o swojej podróży:

"Rozstrzelanie filmu" Szpieg, który mnie rzucił "odbyło się w Budapeszcie, a to nie jest daleko od granicy z Ukrainą. Ashton zaproponowała, że ​​odwiedzi ojczyznę jako prezent urodzinowy. A ponieważ chciałem wrócić tam z moimi rodzicami, musieli opuścić nas pilnie w Budapeszcie. W końcu uzgodniliśmy plan działania i postanowiliśmy zorganizować tak nagłą, jednodniową przygodę. Ale wszystko poszło nie tak. Kiedy przyjechaliśmy, Ashton zapytał, czy czuję jakikolwiek związek, jeśli coś się zmieniło. Ale czułem tylko pustkę. Bez emocji
Селфи со звездами в Черновцах

Lokalni mieszkańcy spotkali się z aktorką gorąco, ale mimo to, negatywne uczucie pozostało w duszy Mili. Co więcej, kobieta mieszkająca w domu, w którym żyła gwiazda, po prostu nie wpuściła jej do środka:

"Tak bardzo chciałem zajrzeć do naszego starego domu, aby poczuć tę atmosferę, którą należy zapamiętać. Ale nowy właściciel domu nie podzielał moich emocji i, pomimo moich próśb, stanowczo odmówił otwarcia nam drzwi. To było upokarzające i wyjątkowo nieprzyjemne. "
Мила Кунис с родителями Czytaj także
  • 15 udanych ofert zdjęć: ile kosztowały najdroższe zdjęcia celebrytów?
  • Mila Kunis: "Jak najlepsi przyjaciele stają się małżonkami"
  • Ashton Kutcher i Mila Kunis pojawiły się publicznie po pogłoskach o trzeciej aktorce w ciąży

Kto wie, może kolejna wyprawa pójdzie o wiele lepiej? Jeśli, oczywiście, ma to miejsce ...