Amerykańska gwiazda filmowa Scarlett Johansson, znana wielu z ról w filmach "Lucy" i "Ghost in the Shell", niedawno została gościem magazynu "Playboy". Jak się okazało, Scarlett pojawi się na okładce marcowego numeru tego połysku, a także udzieli wywiadu na temat małżeństwa.

Скарлетт Йоханссон

Scarlett Johansson

Relacje monogamiczne są nienaturalne

Fakt, że wielu mężczyzn jest zapalonym przeciwnikiem intymnych związków z jedną kobietą, znany jest od dawna, ale rzadko zdarza się, aby taka atrakcyjna młoda dama tak rozumowała. Wydaje się jednak, że 32-letni Johansson rozczarował ostatecznie przedstawicieli silniejszego seksu, ponieważ aktorka otwarcie opowiadała o złożoności relacji w małżeństwie. Oto kilka myśli, które Scarlett postanowiła głosować:

"Byłem kilkakrotnie małżeństwem i mogę powiedzieć, że małżeństwo jest nienaturalne. Jest to oczywiście bardzo piękne, radosne, cudowne, romantyczne, ale nie więcej. Rozejrzyj się i wyznać, że małżeństwo przegrywa. Ilu ludzi, aby utrzymywać relacje z jednym partnerem, idzie do psychologów, próbuje zmienić ich pragnienia i stale cierpi w tym samym czasie. Dowodem na to jest fakt, że wszyscy ludzie są poligamiczni i dotyczy to zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Osobiście miałem doświadczenie stałego związku i powiem ci szczerze, że dali mi z wielkim trudem. Znam ludzi, którzy próbują trzymać się monogamii, ale jeśli zagłębić się w problem, to kilka z nich żyje w prawdziwej harmonii. Pochylam przed nimi głowę. "
Скарлетт не верит в моногамность отношений

Ponadto Scarlett powiedziała, że ​​po ceremonii ślubnej wszystko się zmienia:

"Każdy, kto mówi, że ślub jest formalnością, a nadal będziecie się nawzajem ubóstwiać - kłamie, albo nigdy nie był żonaty. Ślub zmienia wszystko. Twój związek już nigdy nie będzie taki sam. "
Скарлетт со своим первым мужем Райаном Рейнольдсом

Scarlett ze swoim pierwszym mężem Ryanem Reynoldsem

Czytaj także
  • Scarlett Johansson zmieniła kolor włosów i połączyła się z Colinem Joistem
  • Scarlett Johansson jest uznawana za właściciela najbardziej atrakcyjnych warg na świecie
  • Zhub daje: w sieci śmieją się, jak wyglądałyby gwiazdy bez zębów!

Scarlett od dawna mówi przeciwko monogamii

Po tych słowach Internet eksplodował komentarzami o tym, że Romain Doriak, mąż Johanssona, z którym obecnie toczy się proces rozwodowy, doprowadził Scarlett do moralnego wyczerpania. Po długim czasie od fanów aktorki nie słyszałem takich słów. Po raz pierwszy ta monogamia jest nienaturalna, publiczność usłyszała w 2006 roku. Prawdą jest, że aktorka przeciwstawiła się rozwiązłości na tle jego ciągłych romansów z różnymi mężczyznami. W jej sieci spotkali się aktorzy Bradley Cooper, Sean Penn, Jared Leto, wokalista Justin Timberlake i wielu innych. Ponadto Scarlett zawsze mówiła, że ​​jeśli wyjdzie za mąż, spróbuje stworzyć idealną więź, w której relacje między małżonkami będą monogamiczne.

Скарлетт Йоханссон и Роман Дориак

Scarlett Johansson i Roman Doriak

В прошлом у Скарлетт Йоханссон было немало громких романовСкарлетт встречалась с Шоном Пенном

Scarlett spotkała się z Seanem Pennem

В числе любимых мужчин Скарлетт был Брэдли Купер

Scarlett była Bradleyem Cooperem

Свиданье с Джаредом Лето

Do widzenia Jared Leto

Джастин Тимберлейк и Скарлетт Йоханссон

Justin Timberlake i Scarlett Johansson