26-letnia amerykańska gwiazda filmowa Kristen Stewart, która zasłynęła rolą Belli w taśmach Zmierzchu, jest teraz bardzo popularną aktorką. Ponadto często pojawia się w studiach różnych programów telewizyjnych i czasopism, aby powiedzieć kilka słów o sobie. I pomimo tego, że w filmach Stewarta jest wiele różnych obrazów, we wszystkich wywiadzie, które rozdaje, opowiada o Zmierzchu.

Кристен Стюарт

Kristen Stewart

Kristen nie żałuje pracy w sadze o zmierzchu

Po zakończeniu projektu z wampirami, wilkołakami i Bella dobiegła końca, Stewart przyznał, że strzelanie było dla niej dość trudne, nie w kategoriach aktorstwa, ale pod względem emocjonalnego tła na planie. Jak się później okazało, winę za związek miłosny z kolegą Robertem Pattinsonem ponosi fakt, ponieważ bardzo trudno jest je nazwać gładkimi. Jednak w wywiadzie dla The London Sunday Times, Stewart wspomina swoją pracę w Zmierzchu:

"Moje pierwsze i prawdziwe związki miłosne zaczęły się na planie sagi i były z Pattinsonem. Teraz pamiętam, jak to było dla mnie cudowne. Potem śniłem o jednej rzeczy, więc Rob i prasa, paparazzi i wszyscy ciekawi mnie, zostawią mnie w spokoju. Chciałem samotnie cieszyć się moją miłością. Ale wtedy zdałem sobie sprawę, że to niemożliwe. Ta powieść dotyczyła nie tylko nas, ale także znacznie więcej osób. Dla wielu staliśmy się pewnymi idolami pewnych związków miłosnych. Teraz mogę spokojnie o tym mówić i mogę z przekonaniem stwierdzić, że nie żałuję romansu z Pattinsonem, chociaż początek pracy w ostatniej części sagi był dla mnie torturami. Potem wszystko wróciło do normy. Ale po jakimś czasie media zmieniły wiele rzeczy na wylot. To można zwalczyć, ale ja tego nie zrobiłem. Właśnie wyszedłem.
Кристен Стюарт и Роберт Паттинсон в фильме «Сумерки»

Kristen Stewart i Robert Pattinson w Zmierzchu

Po tym, Stuart szczerze opowiadał o tym, jak odnosi się do "Zmierzchu":

"Kiedyś mówiłem, że saga jest koszmarem, ale teraz rozumiem, że to ja, nie byłem tym, który mam teraz. W naszym życiu jest wiele rzeczy i wszystko to nakłada na nas pewien ślad. "Zmierzch" wykonywał swoją pracę, a raczej nie oni, ale wydarzenia po nich. Uczynili moje życie niesłodzonym i to właśnie popchnęło mnie do wielkich początków. Jestem ekstremalny z natury, a wszelkie przypadki, które powodują przypływ adrenaliny, mają pozytywny wpływ na moje życie. "
Кристен очень любит экстримРабота в саге положительно сказалась на жизни Стюарт Czytaj także
  • Timothy Shalame: "Jak" chłopiec z brzoskwiniami "przeżywa falę chwały
  • 24 gwiazdki-brudny, z którego pachnie nieprzyjemnie
  • Kristen Stewart i Stella Maxwell są widziane razem po plotkach o romansie aktorki z Robertem Pattinsonem

Pattinson nie wybaczył zdrady Kristen

Fakt, że główni bohaterowie sagi o zmierzchu spotykają się w życiu, stał się znany w 2008 roku. Początkowo ich związek był płynny, ale w czerwcu 2012 r. Do prasy dotarła wiadomość, że za Robertem, jego ukochaną, zawrzało romans z Sanders, reżyserką Śnieżki i taśmą Myśliwego, w którym grała główną bohaterkę. Kręcenie ostatniego filmu z sagi pchnęło byłych kochanków, aby wznowili związek, a we wrześniu 2012 roku można ich było zobaczyć razem na spacerach. Jednak kochająca natura Stewarta przejęła związek, a ona zakręciła romans z Alicią Cargail, jej projektantką kostiumów. Pattinson nie mógł wybaczyć innej zdradzie Stewarta, a para rozpadła się.

Кристен Стюарт и Роберт Паттинсон

Kristen Stewart i Robert Pattinson

Кристен Стюарт и Алисия Каргайл

Kristen Stewart i Alicia Kargail