Słynny 31-letni amerykański model i prezenter telewizyjny Krissy Teigen stał się główną gwiazdą wrześniowego wydania Cosmopolitan. W rozmowie z prowadzącym wywiad dla magazynu, żona muzyka Johna Legenda postanowiła opowiedzieć o całkiem soczystych szczegółach z jej osobistego życia. Okazało się, że Teigen przez długi czas cierpiał na alkoholizm.

Крисси Тейген

Chrissy teigen

Wcześniej, bez wina, Chrissy nie mogła żyć

Zaczęła rozmowę z tym, co zapamiętała na temat złego nawyku, który powstał podczas jej pracy w branży modelek. W jakim słowa Chrissy pamięta ten okres w swoim życiu:

"Kiedy jesteś modelką, która jest bardzo popularna wśród projektantów i różnych magazynów, jesteś nieustannie zapraszany na różne imprezy i imprezy. Przed nimi zawsze jest bufet i dobre wino. Wiesz, szklanka z tym szlachetnym napojem jest integralną częścią takich wydarzeń. Miałem na sobie piękną sukienkę, makijaż i włosy, i poszedłem z kieliszkiem wina, aby porozumieć się z ludźmi. I wiesz, alkohol naprawdę pomógł znaleźć wspólny język z obecnymi gośćmi. Stawałem się coraz bardziej zrelaksowany i mogłem rozmawiać na dowolny temat. Nie pamiętam, jak długo to trwało, ale pijackie brunche stały się nawykiem. Pewnego dnia zdałem sobie sprawę, że nie mogę żyć bez szklanki alkoholu. Uzależniłem się od wina. Stałem się naprawdę przerażający. Uświadomiłem sobie, że wszystko, co trzeba, musi się skończyć. "
Пьяные бранчи стали нормой для Крисси Czytaj także
  • Ciąży Chrissy Teigen nadal szokuje publiczne nagie zdjęcia
  • Chrissy Teigen i John Legend ogłosili płeć swojego drugiego dziecka po przejściu na Grammy
  • Ciężarny Krissy Teygen znalazł się w wyjątkowo nieprzyjemnej sytuacji w samolocie

Chrissy wstydzi się swojego zachowania

Następnie słynny model, który, nawiasem mówiąc, teraz wychowuje roczną córkę Lunę, przeprosił swoich krewnych i męża, Legend za to, że przysporzył im wiele bólu. Oto słowa Teigen:

"Wydaje się, że nie wystarcza 200 ml wina dziennie. W rzeczywistości jest to ogromna ilość. Teraz jestem pewien, że w tej chwili dużo piłem. Nie, nie sądzisz, obudziłem się rano w energicznym stanie i nie miałem śladu kaca, ale zrobiłem pewne rzeczy, których w trzeźwym umyśle nie zrobiłbym dla niczego. Wstydzę się ich teraz. Chcę prosić o wybaczenie od mojego męża, a także od moich krewnych, za to, co jeszcze byłem 3 lata temu. Obiecuję, że większość tego się nie powtórzy. Ciągle pracuję nad sobą, aby na stałe pozbyć się tego uzależnienia. Zawsze chcę pozostać w trzeźwej pamięci. Jest to dla mnie bardzo ważne. "
Крисси Тейген и Джон Ледженд с дочерью Луной

Chrissy Teigen i John Legend z córką Luną