Aktorka i komik Amy Schumer jest całkowicie wolna od zakłopotania, a wszystko to dzięki odpowiedniemu wychowaniu rodziców! Według dziewczyny i bohaterki okładki magazynu May InStyle, dorastała od dzieciństwa z poczuciem, że jest najpiękniejsza. Trudno się z tym spierać, jak mówi redaktor tabloidu, że Amy wygrała ekipę filmową nie tylko ze swoją kobiecością, ale także z wielkim poczuciem humoru.

Эми покорила всех на съемочной площадке чувством юмора

Zadanie dla fotografa magazynu było dość skomplikowane, ponieważ Schumer nie można nazwać standardem kobiecej urody i szczerze mówiąc gorsze od wybitnych hollywoodzkich piękności, ale oni wciąż zapraszali, zapraszając dziewczyny do rozebrania i zrobienia fotoksiążki w basenie. Zauważ, że magazyn InStyle nie specjalizuje się w zdjęciach w stylu nago, więc aktorka była ubrana w solidny biały kostium kąpielowy.

Обложка майского номера с Эми Шумер

Może wydać cover z Amy Schumer

Amy jest niesamowicie inteligentną i pełną osobą, dlatego, jak twierdzi, łatwo żartuje z absolutnie dowolnego tematu. Nie można pozazdrościć sobie wzlotów i upadków życiowej podróży, mimo że urodziła się w bogatej rodzinie żydowskiej w sercu prestiżowego Manhattanu, bardziej niż doceniła to, czym jest bankructwo, rozwód rodziców i "szczęśliwe" życie w Baltimore, jednym z najbardziej kryminalistycznych Amerykanów miasta. Format czasopisma InStyle jest nadal zabawny, więc przez cały czas trwania sesji nikt nie pamiętał o problemach, ale mówił o pięknie i "wiecznej młodości".

Эми не любит тяжелые тренировки

Starając się być szczupłą, Amy wspiera jej najlepsza przyjaciółka, komiczka Rachel Feinstein. Sumer opisuje swoje "wyczerpujące" szkolenie w następujący sposób:

Kiedy decyduję się wykorzystać i pójść na siłownię, dzwonię do Rachel. Potem gromadzimy się w duchu i powoli czołgamy się do symulatorów, gdy tylko tortury się kończą, pędzimy do kawiarni i świętujemy ją długim obiadem. Z naszej strony możemy się mylić ze starszymi kobietami z Upper West Side, które myją kości swoich sąsiadów.
Эми Шумер

Amy Schumer od prawie 10 lat jest graczem stand-up!

Cóż, co z wiekiem, teraz komik, scenarzysta i aktorka ma 35 lat i jest w pełni gotowa na podbój serc ludzi!

Nie martwię się o wiek, jeśli jestem modelką, to oczywiście martwiłem się o moje dane zewnętrzne, ale nie jest to konieczne. Czuję się piękna, nie, czuję się świetnie! Zawsze wokół mnie jest wielu mężczyzn, którzy zwracają mi uwagę, poza tym, patrząc na zdjęcia, obiektywnie oceniam, że wyglądam młodziej niż na moje lata. Nie będę winić, ale jestem prawie pewien, że nigdy nie zwrócę się do chirurgów plastycznych. Trudno mi sobie wyobrazić, że używam "wypełniacza na policzki", z wyjątkiem tego, że liposukcja nie zaszkodzi.
Эми не боится шутить на неудобные темы

Pewność siebie i spokojne podejście do danych zewnętrznych to zasługa rodziców Emy:

Od dzieciństwa dorastałem z uczuciem, że jestem piękna. Moi rodzice powiedzieli mi, że jestem błyskotliwy, doskonały i mogę dać szanse supermodelkom, kiedy wyznają swoje kłamstwa, było już za późno, nie można było usunąć korony z mojej głowy. Dzięki pewności siebie, wypchanym szyszkom i twardej rywalizacji z "gorącymi nastoletnimi dziewczynami" nauczyłem się być tym, kim jestem teraz!
Czytaj także
  • Komik Amy Schumer grała wesele w Malibu
  • Amy Schumer potwierdziła swój romans z szefem kuchni, publikując swoje pierwsze zdjęcie ze swoim chłopakiem
  • Amy Schumer jest zakochana w szefie kuchni
O osobistym

Amy przyznała, że ​​jej ukochany Ben Hanisha daje jej pewność siebie, pomimo niewielkiej różnicy wieku, młodszego mężczyzny młodszego od Amy o pięć lat, który opiekuje się aktorami. Na swoim Instagramie napisał o Schumerze:

Jestem nierzeczywistym szczęściarzem w życiu, najpiękniejsza, inteligentna i zabawna kobieta jest następna, kiedy najmniej się tego spodziewam!

Amy szczerze żartowała na temat relacji z mężczyznami, ale według niej Ben jest jedynym, z którym czuje się ceniona, kobieca i, co najważniejsze, szczęśliwa!