Oficjalne zaręczyny odbyły się na początku zeszłego miesiąca, a podczas ceremonii rozdania nagród Producers Guild, paparazzi zwrócili uwagę na pierścionek z imponującym szafirem, a dziś stało się wiadome, że przygotowania do ślubu idą pełną parą!

Пара встречается несколько лет

Para spotykająca się kilka lat

Пара мечтает о пышном торжестве

Gwyneth i Brad marzą o wspaniałej celebracji

Przypomnij sobie, że para razem przez kilka lat, ale dopiero teraz zdecydował się na oficjalne malowanie i wesele. Według aktorki planują wspaniałe wydarzenie i zapraszają licznych gości:

"Moje pierwsze małżeństwo i ceremonia zaślubin z Chrisem (Martinem) odbyła się w sekrecie przed wszystkimi. Zaprosiliśmy tylko najbliższych i świętowaliśmy w kręgu rodzinnym. Teraz chcę głośne świętowanie! "

Gwyneth Paltrow podzieliła się z dziennikarzami tabloidu Ludzie swoimi planami i przygotowaniami do wesela:

"Inspiruje mnie wszystko, co mi się przydarza. Czuję, że nie mam 45 lat, ale 21! Codziennie rozmawiam z moimi dziewczynami o opcjach sukienek, czymś, co wyrzucam je w sieciach społecznościowych, coś, co mi mówią. Jest to ciągła burza mózgów. Ponadto musisz odebrać więcej akcesoriów. Jest wystarczająco dużo pracy, ale jestem szczęśliwy. Dyskusja nad stylem ślubu z reżyserem jest na porządku dziennym - wszystko powinno być idealne! "
Гвинет Пэлтроу Czytaj także
  • Gwyneth Paltrow potajemnie poślubiła Brada Falchaka
  • 14 najbardziej kapryśnych gwiazd, co jest naprawdę trudne do wykonania
  • 19 gwiazd, które straciły niewinność u kolegi

Brad Falchak wspiera wszystkie inicjatywy swojej przyszłej żony i pozwala cieszyć się chwilą przygotowań do ceremonii. Data uroczystości nie jest jeszcze wezwana.

Гвинет Пэлтроу и Брэд Фэлчак