Jakiś czas temu brytyjska 33-letnia aktorka Claire Foy została gościem The Sun. W rozmowie z dziennikarką dla tej gazety, Claire poruszyła różne tematy: pracę w telewizyjnym serialu "Korona", za rolę, w której aktorka zdobyła Złoty Glob i Nagrodę Gildii Aktorów oraz chorobę, która zabiła jej męża.

Клер Фой

Claire Foy

Claire mówiła o trudnym okresie w jego życiu

33-letnia aktorka rozpoczęła swój wywiad od tego, co powiedziała o dramacie, którego doświadczyła dopiero niedawno. Ta historia dotyczy jej męża - kina aktora Stephena Campbella, ponieważ nieco ponad rok temu zdiagnozowano u niej łagodny nowotwór mózgu. Oto jak Foy pamięta ten epizod swojego życia:

"Kiedy w grudniu 2016 r. Stephen dowiedział się, że ma guz w głowie, nie wiedziałem, co robić. Myśli dotyczyły tylko jednej rzeczy: czy zostanę wdową, czy i tak zdoła przetrwać. Najgorsze było to, że w tym czasie byłem zajęty filmowaniem telewizyjnego filmu "Korona" i nie mogłem być z moim mężem. Za każdym razem, gdy rozmawiałem przez Skype z moimi krewnymi, widziałem w ich oczach alarm. Nigdy tego nie zapomnę, ponieważ przypomniała mi, że w moim życiu może się wydarzyć tragedia. Dzięki Bogu, że wszystko potoczyło się dobrze i Steven stał się łatwiejszy po leczeniu. Myślę, że to dokładnie to samo, co niebiosa, chroń mnie. "
Клэр Фой с мужем

Claire Foy z mężem

Następnie Claire zdecydowała się powiedzieć, że w jej życiu był podobny przypadek:

"Wiesz, sytuacje z poważnymi chorobami są otrzeźwiające. Rozumiesz, że nie ty nie jesteś centrum wszechświata, ale tylko człowiekiem, którego życie może się skończyć za jednym z dni. Kiedy miałem 17 lat, doświadczyłem podobnej choroby. Rozpoznano mi łagodny guz w oku. W ciągu roku wziąłem różne leki, poszedłem na leczenie i przeszedłem kilka operacji. Jednak kiedy ten test się skończył, zdałem sobie sprawę, że życie mnie wzmocniło. W końcu zdecydowałem się spełnić moje marzenie - iść na studia aktorskie. Natychmiast po zakończeniu leczenia wszedłem na kursy i pomyślnie je ukończyłem. Po tym teście stałem się tym, kim jestem teraz ".
Фой рассказала, как она стала актрисой Czytaj także
  • Producenci serii "Crown" byli pod bronią ruchu Time's Up
  • Królowa Elżbieta II opowiada się za "Koroną"
  • Judi Dench opowiedział o związku z Davidem Millsem: "Jak zrozumieć, kto jest takim partnerem?"

Foy opowiedział o pracy w filmie telewizyjnym "Crown"

Po opowiedzeniu smutnych historii z życia osobistego Claire postanowiła opowiedzieć o tym, jak pracowała w telewizyjnym serialu "Korona":

"Oczywiście, podpisując umowę, w którą grałem z Elizabeth II, niczego nie rozpraszałbym, nawet gdyby chory mąż czekał na mnie w domu. Zrozumiałem, że w ten sposób pozwolę całej ekipie filmowej i producentom na opuszczenie, ponieważ seria z tak wspaniałymi postaciami jest już na linii. Otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii, ale codzienna praca przez wiele godzin jest tak męcząca, że ​​nawet ten stan rzeczy nam nie odpowiada. Dość często myślę, że chciałbym uzyskać jakąś ocenę od rodziny królewskiej, ale jak dotąd Elżbieta II nie komentuje telewizyjnego filmu "Korona".
Фой рассказала о работе в телефильме «Корона»