Były członek zespołu One Direction znany jest nie tylko ze swojej muzycznej kariery, ale z powodzeniem próbuje siebie jako reżyser, fotograf, model. Młody człowiek udziela wywiadów rzadziej, więc wczorajszy artykuł w brytyjskiej gazecie "Evening Standard" przyciągnął wiele uwagi. Zayn Malik mówił dużo o miłości supermodelki Gigi Hadid, o poczuciu szczęścia w domowych drobnostkach, o tym, jak trudno jest pozostać poza kamerami paparazzi.

Зейн Малик и Джиджи Хадид

Romans dwóch gwiazd rozwija się pod kontrolą paparazzi i, według Zayna, bardzo trudno jest ukryć się przed irytującymi fotografami:

Kiedy mamy Gigi w nowojorskim mieszkaniu, możemy spokojnie wejść do parku wcześnie rano, nie zwracając na to uwagi. Ale wtedy - to jest problem ... Nie ma podziemnych parkingów i ciągle ktoś obserwuje i robi zdjęcia. W Los Angeles łatwiej nam się schować, są "czarne" ruchy i możliwość ukrycia się lub dotarcia gdzieś bez zauważenia.
Счастье в мелочах и искренности

Szczęście w małych rzeczach i szczerości!

Zayn i Gigi ciągle pojawiają się w wiadomościach i na okładkach magazynów o modzie, ale Malik uważa, że ​​głupotą jest stworzenie "wpływowej pary" show-biznesu:

Nie chcę, aby nasza para znalazła się na listach i nie nakładała na nas niepotrzebnej odpowiedzialności. "Wpływowa para"? Nie jesteśmy razem na realizację projektu, ale dlatego, że jesteśmy razem dobrzy. Kiedy jesteśmy w domu, nie angażujemy się w dyskusje i co zrobić, aby zwrócić na siebie uwagę, oglądamy filmy, przygotowujemy się jak zwyczajna para. Czasami Gigi omawia ze mną kolekcje.
Пара избегает папарацци

Z wywiadu okazało się, że Zayn chciał gotować i chętnie eksperymentował z przepisami! Na przykład ostatnio próbował upiec ciasto:

Jeśli jest taka możliwość, to z przyjemnością stoję w piecu! Ostatnio gotowany kurczak i pieczone ciasto z sosem Alfredo, mieszanka masła i parmezanu, bardzo smaczne.
Czytaj także
  • Zayn Malik został zauważony przed frontowym domem Gigi Hadid
  • Zayn Malik podziękował Gigi Hadid za jego miłość i nakręcił nowy film.
  • Gigi Hadid pojawiła się publicznie w prowokacyjnej bluzie z wizerunkiem Cara Delevingne

Oczywiście pytania i kariera, bez nich! Malik nie zrezygnował z powrotu do muzyki i rozpoczęcia solowej kariery:

Moje życie jest teraz pełne nowych projektów, ale muzyka wciąż jest w moich planach. Mam wiele pomysłów i dzięki temu doświadczeniu jasno wiem, co robić i jak. Jestem pewien, że moi fani to pokochają!