40-letni aktor Ryan Reynolds często nie podoba się fanom podczas wywiadu. Jednak tym razem nie umiał oderwać się od rozmowy z wnętrzem edycji GQ, ponieważ nie trafił na strony magazynu z jakiegoś powodu.

Reynolds stał się "Człowiekiem roku"

Teraz najbardziej znane publikacje podsumowują rok 2016. Prasa już zaczęła się pojawiać pierwsze zwycięstwa znanych osobistości. Ryan zdobył serca milionów, wygrywając w nominacji "Człowieka roku". I tak nie jest tylko w tym przypadku, ponieważ w tym roku w jego życiu od razu wydarzyły się 3 znaczące wydarzenia. Najpierw we wrześniu tego roku został ojcem po raz drugi. Po drugie, zgodnie z wersją tej samej edycji GQ, Reynolds jest uznawany za najbardziej stylowego mężczyznę na świecie. Po trzecie, Ryan zagrał jedną z najbardziej uderzających i pamiętnych ról w filmie "Deadpool".

Czytaj także
  • Blake Lively i Ryan Reynolds biorą udział w premierze Silent Place w Nowym Jorku
  • Ryan Reynolds skomentował plotki o problemach z Blake Lively
  • Ryan Reynolds i Blake Lively pogratulowali swoim fanom Nowego Roku

A teraz trochę o osobistym ...

W grudniowym wydaniu magazynu GQ, oprócz ciekawej sesji zdjęciowej, której zdjęcia nie są jeszcze dostępne, pojawi się szczery wywiad, w którym Reynolds opowiedział fanom o tym, kiedy wszystko zmieniło się w jego życiu osobistym.

Jak wiecie, teraz 40-letni aktor jest szczęśliwie żonaty z kolegą Blake Lively, ale nie zawsze tak było. Ryan przez długi czas nie mógł się zaryzykować i przejść przez linię, po której związek staje się jak rodzina. Więc pamięta ten czas:

"Nie powiem ci, jak wiele ja i Lively znaliśmy się nawzajem. To był najbardziej typowy wieczór. Siedzieliśmy późno w nocy w jednym z barów w dzielnicy Tribeca. A potem zaczęła się muzyka. Zaprosiłem Blake'a do tańca i zgodziła się. Już tańcząc, zacząłem się rozglądać i zdałem sobie sprawę, że jesteśmy sami w sali. Potem poczułem się bardzo szczęśliwy i uświadomiłem sobie, że to był punkt zwrotny. Potem spędziłem Blake'a w domu, cóż, wtedy nie powiem ci, co się stało ... Nie musisz wiedzieć ... Teraz Lively to jedno i mamy dwoje pięknych dzieci. "
Райан Рейнольдс Райан Рейнольдс и Блейк Лайвли Райан в картине «Дэдпул»