Popularna 51-letnia piosenkarka, producentka i aktorka Janet Jackson niedawno stała się matką po raz pierwszy. W styczniu tego roku urodził się chłopiec, którego urodziła wtedy swego męża miliardera Wissam al-Mana. Podczas swojej ciekawej pozycji Janet zyskała około 30 kg, co przyniosło jej straszny dyskomfort. Dziś stało się wiadome, że w ciągu 5 miesięcy Jackson zdołał pozbyć się 25 kg nadwagi.

Джанет Джексон

Janet Jackson

Surowa dieta i regularne ćwiczenia

Jedna z przyjaciółek Janet niedawno zdecydowała się opowiedzieć trochę o stylu życia słynnej piosenkarki i pochwalić się jej sukcesem. W prasie było szczere oświadczenie, w którym znalazły się następujące słowa:

"Nie uwierzycie, ale pewnego dnia dowiedziałem się, że Janet straciła 25 kg od czasu narodzin syna. To wspaniała wiadomość, ponieważ dodatkowa waga naprawdę zdenerwowała gwiazdę. Chcę tylko powiedzieć, że utrata wagi była dla niej bardzo trudna. Nie mogę powiedzieć dokładnie, co temu przeszkodziło. Może to wiek i być może niedawna ciąża i system hormonalny, który nie wrócił do pełni ... Dziś widziałem Jacksona i nie mam wątpliwości, że straciła dużo na wadze. Aby osiągnąć tak niesamowity wynik, wokalistka bardzo ciężko pracowała nad sobą. Niemal natychmiast po urodzeniu dziecka usiadła na sztywnej diecie. Poza tym Janet ma obsesję na punkcie wysiłku fizycznego. Jej plan dnia to codzienny trening na siłowni, a nie godzina, 3-4 godziny. Wszystko to robi, aby wyglądać świetnie podczas jej światowej trasy, która rozpocznie się we wrześniu tego roku. Pomimo tego, że szaleje za swoim dzieckiem, Janet nie chce zostać z nim w domu. Od dawna marzy o pracy, tylko piosenkarka jeszcze nie zdecydowała, czy jej syn będzie z nią podróżował, czy zostanie w domu z nianią. "
Джанет похудела на 25 кг

Janet straciła 25 kg

Джексон с сыном

Jackson i jego syn

Czytaj także
  • Janet Jackson spędza świąteczne wakacje z nieznanym mężczyzną
  • Janet Jackson i jego syn będą świętować Boże Narodzenie w Londynie, pomimo protestu ojca dziecka
  • Janet Jackson i Jermain Dupree znów razem?

Jackson nie ograniczał się do jedzenia w czasie ciąży

Ponadto osoba zajmująca poufne informacje stwierdziła, że ​​Janet nie ograniczyła się do używania szkodliwych produktów, gdy nosiła swojego syna. Oto słowa w jego oświadczeniu:

"Gdy Jackson dowiedział się, że jest w ciąży, była zadowolona z siebie. Mimo tak dobrych wiadomości stało się jasne, że ciążę będą towarzyszyć obawy i niepokoje, ponieważ posiadanie dziecka w wieku 50 lat jest konieczne. To wtedy Janet zdecydowała, że ​​zrobi wszystko, co chce, aby dziecko było zdrowe. W czasie ciąży odprężyła się, przestała "zabijać" siebie na siłowni i zaczęła pozwalać sobie na jedzenie, o którym nigdy nie śniła. Janet wierzyła, że ​​niezależnie od tego, jak by wyglądała, powinna dać dziecku wszystkie witaminy, które mu podano, i dlatego jadła bezkrytycznie. Stąd dodatkowe 25 kilogramów. "
Джанет Джексон до беременностиДжанет Джексон во время беременности