Fakt, że super popularny amerykański piosenkarz już nie jest, zaczął pisać kilka miesięcy temu. Jednak ta wiadomość nie miała jeszcze żadnych dowodów na dokumentację.

Pewnego dnia paparazzi nadal udało się stworzyć dość dokładny wspólny układ Taylora i jej nowego kochanka Joe Alvina. Ta migawka pojawiła się na dailymail.co.uk. Na nim piosenkarka pije kawę wcześnie rano, siedząc na tarasie swojego domu w Nashville, boso i ubrana w fioletową sukienkę. A obok - młody człowiek, który trudno z kimś zmylić. Alvin wygląda na całkowicie szczęśliwego i naprawdę zakochanego. Czy potrzebny jest więcej dowodów?

Тейлор Свифт закрутила головокружительный роман с красавчиком Джо Conspiracy - Down!

Do tej pory młodzi ludzie byli bardzo ostrożni. Nie mogli "złapać" razem. To prawda, że ​​na lotnisku zrobiono jedno zdjęcie, ale bardzo trudno było mu się przyjrzeć. Teraz plotki o romansie gwiazd można uznać za potwierdzone.

Jak wiesz, piękno Taylor, nigdy nie cierpiał na brak męskiej uwagi. Teraz nie chce się pochwalić swoim życiem osobistym, powiedziała źródło bliskie wokalistce:

"Ukryje swój związek z dziennikarzami. Nie potrzebuje już chaosu, w którym żyła wcześniej. Wygląda na to, że dobrze się nauczyła tej lekcji.
Тейлор Свифт и Том Хиддлстон

Kolejna brytyjska strona thesun.co.uk, opublikowała następujące informacje: pomimo tego, że romans pary trwa zaledwie 2 miesiące, kochankowie już chętnie się spotykają.

Czytaj także
  • Fan Taylor Swift obrabował bank i rzucił pieniądze na wokalistę
  • 19 gwiazd, które straciły niewinność u kolegi
  • Zhańbiony: 10 gwiazdek, których zamieszanie pojawiło się na scenie!

Informator publikacji powiedział, że Taylor jest gotowy, aby przejść przez ocean, bliżej swojej ukochanej. Ona podobno już opiekowała się domem w Chelsea. Para będzie musiała wydać 17 milionów funtów na jej zakup.