Słynna amerykańska aktorka Amanda Seyfried, którą można zobaczyć na taśmach "Dear John" i "Mamma Mia!", W marcu tego roku po raz pierwszy stała się matką. Mimo to Amanda nadal angażuje się w działalność zawodową, a ostatnio stała się głównym bohaterem letniego numeru Elle, z udziałem w zmysłowej sesji fotograficznej i udziela wywiadów dotyczących karmienia piersią i macierzyństwa.

Аманда Сейфрид

Amanda Seyfried

Sesja zdjęciowa okazała się bardzo przestronna

W nowym wydaniu błyszczącej Elle Seyfried pojawiła się w bardzo lotniczej sesji fotograficznej, fotografa, który został wykonany przez Brytyjczyka Alexi Lubomirskiego. Zdjęcia zostały wykonane w pastelowych kolorach, a na nich Amanda wyglądała bardzo kobieco i delikatnie. Aby pracować jako aktorka przed kamerą zostały wybrane stroje o delikatnych kolorach: białym, niebieskim, miękkim różu itp. Jeśli chodzi o style, tutaj widz zobaczy luźne szyfonowe bluzki i sarafany z haftem w połączeniu z obszernymi dzianinowymi swetrami rozpinanymi, jasnymi płaszczami i swetrami.

Фотосессия получилась очень нежной

Sesja zdjęciowa okazała się bardzo delikatna

Аманда в фотосессии для журнала ElleПоклонникам понравились снимки с АмандойВ фотосессии сочетались легкие платья и вязаные кардиганыАманда совмещает работу и материнствоАманда для журнала Elle

Magazyn Amanda dla Elle

Czytaj także
  • Ponad 10 gwiazd, których intymne zdjęcia hakerów zostały opublikowane w Internecie i zhańbiono ich na całym świecie!
  • Są klonowani: 14 zachodnich gwiazd, w których nauczyliśmy się własnego!
  • Sukienka z sieci rybackiej: modny strój Amandy Seyfried

Rozumowanie dotyczące macierzyństwa i karmienia piersią

Obecnie całkiem sporo współczesnych kobiet uświadamia sobie, że dzieciom należy karmić mleko z piersi. Mimo to społeczeństwo podchodzi do tego problemu na dwa sposoby, a wiele osób na świecie, kiedy widzą kobietę karmiącą, myśli tylko o tym, jak wygląda jej biust, a nie o tym, jak karmi dziecko. To był ten delikatny temat, który Seyfried postanowiła dotknąć w swoim wywiadzie, mówiąc:

"Wiesz, niedawno zwróciłem uwagę Maureen Shaw, w której powiedziała mi, że karmienie piersią w miejscach publicznych w wielu przypadkach powoduje potępienie. Jednak, jako takie może być, w końcu karmienie piersią nie jest demonstracją części kobiecego ciała, ale przede wszystkim żywności dla dziecka. Czy można potępić lub nazwać to złym, nikczemnym itd.? W naszym wieku feminizmu, kiedy można natknąć się na wizerunek nagiej kobiety, nie jest ona przez nikogo potępiana i nie jest uważana za niemoralną, a karmienie piersią dziecka w miejscu publicznym jest złe. Gdzie jest logika? Mężczyźni i wiele kobiet, pomyślcie o tym! Nie obwiniajcie tej błogosławionej chwili. "
Беременная Аманда Сейфрид

Ciężarna Amanda Seyfried

Przypomnijmy, że Amanda i jej kolega, Thomas Sadoski, po raz pierwszy pojawili się na randce w 2016 roku, a rok później wzięli ślub. Dwa tygodnie po tym uroczystym wydarzeniu okazało się, że Seyfried urodziła córkę, której imię nie jest znane publicznie.

Томас Садоски и Аманда Сэйфрид

Thomas Sadoski i Amanda Seyfried