Aktorka i modelka z Hollywood Liv Tyler to prawdziwy model stylowej i pięknej kobiety w ciąży. W wieku 38 lat Liv czeka na trzecie dziecko i wygląda dobrze. Paparazzi sfotografował ją wraz z rodzicami i dziećmi podczas niedawnego spaceru po Mieście Wielkiego Jabłka.

Leaf spaceruje ze swoim słynnym tatą - rockerem Stevenem Tylerem i jego mamą, byłym modelką i piosenkarką Bibi. Firma dorosłych składa się z dwóch synów: Liv - Milo i Sailor. Przy okazji okazało się, że aktorka jest w ciąży z długo wyczekiwaną dziewczyną.

Czytaj także
  • Gwyneth Paltrow potajemnie poślubiła Brada Falchaka
  • Liv Tyler i Dave Gardner byli widywani przez paparazzi spacerujących z dziećmi w Nowym Jorku
  • Niemal ich straciliśmy: 17 aktorów, którzy mogli umrzeć podczas filmowania
Ciężarne i piękne

Liv Tyler i nie myśli, aby ukryć się przed paparazzi, gdy znajduje się w "interesującej pozycji". Będąc w ciąży z chłopcami, z radością pozowała do sesji zdjęciowych, aby pokazać, że kobieta jest po prostu piękna w tym niesamowitym okresie swojego życia.

Dzięki swojej pewności siebie, umiejętności ubierania się i zachowywania się w pięknym i eleganckim stylu, Liv wysyła wiadomość do kobiety: ciąża nie jest tymczasową dolegliwością, ale szczęściem i cudem. Ukryj to przed innymi nie jest tego warte.

Беременная Лив с отцом знаменитым музыкантом
Стивен Тайлер со старшим внуком
В свои 38 лет Лив ждет третьего ребенка и выглядит просто замечательно
Беременность ей идет Лив Тайлер на прогулке с семьей
Вторая беременность Лив Тайлер
Лидер рок-группы Aerosmith внимательный дедушка