Kilka dni później rozpoczyna siódmy sezon telewizyjnej gry "The Game of Thrones". Dlatego teraz w prasie pojawiają się wywiady z aktorami, którzy grają głównych bohaterów tego filmu. Jedną z takich rozmów była rozmowa Emilii Clark i dziennikarki Rolling Stone, w której opisała swoją pracę w tym legendarnym filmie telewizyjnym.

Эмилия Кларк

Emilia Clarke

Kilka słów o mężu ekranu i jego postaci

Na tej słynnej kasecie Emilia miała szczęście zagrać w Daenerys Targaryen. W pierwszym sezonie małżonkiem ekranu był aktor Jason Momoa, który dostał postać o imieniu Khal Drogo. Clark wiedział, kim jest Momoa, ale nigdy go nie spotkał. Oto, jak aktorka zapamiętuje ich znajomość:

"Jak pamiętam, stało się to w lobby. Wszedłem i usłyszałem krzyk z tyłu: "Hej, oni mówią, jesteście moją żoną!" Rozejrzałem się i zobaczyłem ogromnego przystojniaka. Na początku nie rozumiałem, kto to był, ale po kilku sekundach mój mózg zasugerował odpowiedź. Potem podniósł mnie i gdzieś mnie zawiózł. Zrobił to tak łatwo, że porównywałem się do piłki. Właśnie w tym momencie między nami przebiegła specjalna iskra. "
Джейсон Момоа и Эмилия Кларк

Jason Momoa i Emilia Clark

Następnie Clark powiedział kilka słów o tym, jak pracowała w Grze o Tron:

"Jestem pewna, że ​​ten wspaniały film będzie miał wiele sequeli i prequeli, ale moja bohaterka pojawi się w 8 sezonie po raz ostatni. Ogólnie rzecz biorąc, praca w tym filmie - dla mnie to coś więcej niż tylko rola. Dla mnie jest to pewien epizod w moim życiu, który wywołał u mnie wiele emocji. Dorastałem i ulepszałem się jako aktorka z Game of Thrones. Na samym początku miałem straszny strach, że zostanę zwolniony. Za każdym razem, gdy reżyser powiedział "przestań i zaczynaj", wydawało mi się, że poprosili mnie, żebym usunął perukę i powiedział: "Jesteś wolny". Oczywiście, z upływem czasu to drżenie minęło, ale pojawił się kolejny, że ostatecznie skończy się praca nad tym projektem. Teraz jesteśmy w końcowym momencie i bardzo mi przykro, gdy uświadamiam sobie, że obraz Daenerysa Targaryena nie będę próbował. "
Эмилия Кларк в роли Дейенерис Таргариен

Emilia Clark jako Deeneris Targarien

Czytaj także
  • Jako panna młoda: Angelina Jolie na rozdaniu nagród Critics 'Choice Awards 2018
  • Wywiad z Frankiem Emilią Clark dla Harper's Bazaar o karierze i scenach nagich w serii "Gry o tron"
  • Emilia Clarke stała się blondynką

16 lipca - premiera 7. sezonu

Pierwsza seria siódmego sezonu "Game of Thrones" ukaże się na ekranach 16 lipca. Koncert odbędzie się w HBO, a za dwa dni w kinach można oglądać tę samą serię. Ponadto warto zauważyć, że w ostatnim, ósmym sezonie widzowie będą mogli oglądać 23 kwietnia 2018 roku. Strzelanie jest już zakończone, a teraz są one przetwarzane i edytowane. Publiczność będzie chciała wiedzieć, a budżet ostatniego sezonu przewyższa wszystkie poprzednie, a akcja jest największa. Lena Hidi, Emilia Clark, Peter Dinklage, Keith Harington i wielu innych można zobaczyć w obsadzie.

Кадр из сериала «Игра престолов»Мэйси Уильямс, Софи Тернер, Эмилия Кларк, Кит Харрингтон

Macy Williams, Sophie Turner, Emilia Clark, Keith Harrington