Kanadyjska piosenkarka wciąż nie może wyleczyć się z nieprzyjemnego incydentu, który miał miejsce podczas jej występu w Las Vegas 5 stycznia. Celine Dion odwołała zaplanowane koncerty w Caesars Palace z powodu pijanego fanatyka eskapady i silnego szoku nerwowego.

Być może po raz pierwszy Celine Dion, model elegancji i dobrej hodowli, staje wobec tak jawnej chamstwa wobec siebie i swojej pracy. Podczas pokazu w Las Vegas, jedna z aktywnych kobiecych fanów wspięła się na scenę, aby zobaczyć piosenkarkę, chwyciła Diona w ciasny uścisk, owinęła wokalistkę wokół bioder i zaczęła robić nieprzyzwoite ruchy. Wszyscy obecni zauważyli, że wentylator był pod wpływem alkoholu lub pod wpływem dopingu, co nie pozwalało jej odpowiednio postrzegać swojego otoczenia. Mimo przerażenia i zamieszania Celine dope starała się wydostać z sytuacji, by zredukować skandal do minimum. Piosenkarz był wyjątkowo uprzejmy w stosunku do fanów i rozmawiał z nią, dopóki ochroniarze nie pojawili się na scenie i nie pomogli wciągnąć wentylatora do audytorium.

Фанатка вела себя неадекватно

Wentylator zachował się nieodpowiednio

Фанатка испугала певицу

Fan przestraszony piosenkarz

Nie wszyscy rozumieli w sali, co się wydarzyło, komuś wydawało się to zabawne i gorączkowo się śmiał, a ktoś szczerze sympatyzował z piosenkarką. Celine Dion odważnie zebrała się i podziękowała fanom za miłość, chociaż wszyscy siedzący w pierwszym rzędzie zauważyli jej bladość i zamieszanie.

Певица тяжело перенесла выходку фанатки

Piosenkarz doznał ciężkiej sztuczki fanów

Jak mówiła później publiczność, Celine pracowała do końca koncertu, próbując udawać, że wszystko jest w porządku, ale było oczywiste, że była zszokowana i przerażona. Dziennikarze i fani zwracali uwagę na profesjonalizm i takty Celiny Dion w obecnej sytuacji.

W serwisach społecznościowych i na YouTube następnego dnia pojawił się film, który uchwycił część "rozmowy" Celine Dion z fanem. Do tej pory oglądało go ponad 300 tysięcy osób, a wszystkie pozostawiły entuzjastyczne reakcje tylko na temat zachowania piosenkarza.

Czytaj także
  • 12 sławnych kobiet, którym udało się zachować dziewictwo przed ślubem
  • Celine Dion odwołała występy z powodu problemów ze słuchem i zbliżającej się operacji
  • 20 gwiazd, które nie mają poczucia humoru

Oficjalna wersja odwołania koncertów jest zimna, ale fani są pewni, że wokalista jest w silnym stresie nerwowym, życzyli jej szybkiego powrotu do zdrowia i powrotu na scenę.