Już niedługo na dużych ekranach pojawi się taśma szpiegowska "Blasting Blonde", w której główną rolę odegrała znana aktorka filmowa Charlize Theron. W nim 41-letnia gwiazda filmowa odrodziła się jako niezastąpiona agentka Lorraine Broughton. Chodziło o jego bohaterkę, a także niektóre wspomnienia z jego młodości, Charlize postanowił opowiedzieć w swoim nowym wywiadzie dla magazynu W Magazine.

Шарлиз Терон

Charlize Theron

O filmie "Wybuchowa blondynka"

Jej wywiad z Theronem rozpoczął się od tego, że opowiedziała o swojej bohaterce - Broughton:

"Wiesz, Lorraine jest bardzo niezwykłą osobą. Przypomina mi coś takiego jak James Bond. Myślę, że będą idealnie pasować. A jeśli się pobrali, mieliby bardzo ciekawe dzieci. Myślę, że James i Lorraine są równie rozpieszczeni i to jest ich główna cecha. "
Шарлиз Терон в кадре из фильма «Взрывная блондинка»

Charlize Theron w filmie "Blasting Blonde"

W "Blasting Blonde" widz będzie mógł oglądać wiele scen z walkami. O tym, jak Theron dał podobne sceny, powiedziała te słowa:

"Nie mogę powiedzieć, że te sceny produkcyjne były dla mnie bardzo łatwe. Jeśli jednak jesteś osobą zdyscyplinowaną i spełniasz wszystkie zalecenia reżysera, możesz z łatwością grać. Wiesz, wszystkie sceny z walkami przypominają mi taniec. Ze względu na to, że od dzieciństwa stałem na ławce, wykonując balet, mogę przenieść to doświadczenie na plan. W sali baletowej powiedziano nam również, co robić i kiedy, i zażądali, abyśmy wiernie wypełniali wszystkie zalecenia.

Jednak z największą trudnością w tym filmie dostałem scenę, kiedy musiałem walczyć z kobietą. Do tej pory tylko raz walczyłem z dziewczyną. Nie zdarzyło się to w pracy, ale w życiu codziennym. Potem zajmowałem się modelowaniem biznesu i byłem szczęśliwy lub dość młody. Jak teraz pamiętam, że poszedłem do baru z przyjaciółmi i jeden z gości instytucji mnie popchnął. Nie wiem, co mnie spotkało, ale po kilku minutach ją pokonałem. Ogólnie rzecz biorąc, możesz rozmawiać o tej scenie z kobietą przez dość długi czas. Czego nie powiedział nam reżyser David Lynch? Powiedział, że gdy dziewczyny walczą, nie dzieje się tak, jak u mężczyzn. Walczymy w szczególny sposób. Używamy głównie łokci i kolan, ponieważ możemy łatwo złamać palce i nadgarstki. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie sceny walk w "Blasting Blonde" są bardzo emocjonalne. Reżyser zrobił wszystko, aby widz poczuł ból. "

Кадр из фильма «Взрывная блондинка»

Ujęcie z filmu "Wybuchowa blondynka"

Kilka słów o złoczyńcach, którzy musieli grać

Po zakończeniu dyskusji nad Lorraine Broughton ankieter przypomniał Charlize, że musiała grać złoczyńców więcej niż jeden raz. Jedna z tych ról została wykonana w filmie "Śnieżka i Łowca", kiedy Theron reinkarnował się jako Królowa Rovennu. Oto słowa Charlize opisujące jej królową:

"Łatwo mi było grać w Rovennu, powiedziałbym nawet, że jest bardzo zabawny. Zawsze byłem przyciągany do osoby przez jego negatywną stronę. Czytam dużo o tym, dlaczego ludzie robią złe rzeczy. Zawsze fascynowała mnie kwestia dewiacyjnego zachowania ludzkości. Co sprawia, że ​​robimy okropne rzeczy? Odpowiednio, jeśli uda mi się zagrać złoczyńcę, złego bohatera, to jest to podstawa do refleksji i celebracji dla duszy. Po tym wszystkim, kiedy nadal można tak głęboko zgłębić stan wewnętrzny złoczyńcy? "
Шарлиз Терон  в фильме «Белоснежка и охотник»

Charlize Theron w filmie "Śnieżka i łowca"

Czytaj także
  • Charlize Theron udzielił interesującego wywiadu dla magazynu ELLE
  • 19 celebrytów, którzy biorą udział w śmierci ludzi
  • Charlize Theron w skórzanych spodenkach na Festiwalu Filmowym w San Francisco pokazał smukłe nogi

Wspomnienia pierwszego pocałunku

Następnie Charlize postanowiła nieco opowiedzieć o swoim najbardziej żywym wrażeniu ze swojej młodości:

"Z natury jestem bardzo odważnym człowiekiem, ale w moim osobistym życiu nie zawsze biorę inicjatywę w swoje własne ręce. Zdarzyło mi się to zrozumieć w wieku 12 lat, kiedy zakochałem się szaleńczo w jednym chłopaku. Wszystko to działo się w Afryce Południowej. Chłopiec był w moim wieku i nazywał się Mickey Smith. Mieliśmy dużo dobrej zabawy i postanowiliśmy się pocałować. Miałem go po raz pierwszy i on też. Wszyscy zaplanowaliśmy i zdecydowaliśmy, że tak się stanie podczas oglądania obrazu "Piątek 13". W rezultacie wszystko poszło nie tak, jak myśleliśmy. Ani on, ani ja nie odważyliśmy się zrobić pierwszego kroku i doszedłem do tego stopnia, że ​​jego matka wróciła do domu z pracy. W rezultacie pocałunek się wydarzył, ale oprócz strasznego pośpiechu nie pamiętam niczego innego. "
Шарлиз Терон на обложке W Magazine

Charlize Theron na okładce magazynu W