Model wielokrotnie przyznał, że kariera w branży mody i urody jest tylko etapem podboju Hollywood! Teraz Kara została pomyślnie usunięta dla błyszczących magazynów i bierze udział w pokazie mody, przedstawiając domy mody znanych projektantów, a jednocześnie skanuje scenariusze. Rok właśnie się rozpoczął, a spodziewany wzrost ponownie, 25-letnia Cara Delevingne stała się twarzą linii kosmetyków Dior. Ale co ze snem o filmie? Dzięki poświęceniu dziewczyny, rozwój kariery aktorki jest kwestią czasu!

Делевинь стала лицом бренда Диор

Sprytnie stał się twarzą marki Dior

Dlaczego projektanci mody i fotografowie kochają Carę Delevingne? Wolna od miłości, spontaniczna, zdecydowana dziewczyna łączy w sobie dorosłe podejście do pracy, młodzieńczą lekkość i kobiecy seksapil - to właśnie ten model i aktorka podbija współczesnych producentów i projektantów. Według Kari nikt nie wierzył w jej sukces:

"Jako dziecko byłem szalenie samotny i nikt nie wierzył we mnie. Co więcej, nie chodziło o to, żeby zrobić ze mnie modelkę lub aktorkę. Przezwyciężyłem własne kompleksy i lęki, teraz z tej małej dziewczynki nie ma już nic, tylko wspomnienia i wnioski wyciągnięte. "
Кара Делевинь

Bohaterka pokolenia milenialistów i czterdzieści jeden milionów zwolenników na Instagramie pojawiła się już na zdjęciach "Peng: Podróż do Netlandii", "Drużyna samobójców", "Walerian i miasto tysięcy planet", i znowu zaskoczyło to, że napisał piosenkę do ścieżki dźwiękowej wraz z Farrellem Williamsem! Kto inspiruje i jest idolem muza Christion Dior? Cara podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat kobiet uznawanych za idoli:

"Teraz staję na równi z tak wpływowymi kobietami w świecie sztuki, jak Natalie Portman, Jennifer Lawrence, Charlize Theron, Rihanna. To wielki zaszczyt i duże obciążenie, ponieważ musisz spełniać określone standardy! Motto marki Dior jest mi bliskie: "Wczoraj - w przeszłości i jutro - za późno. Konieczne jest zdecydowane działanie tu i teraz! "Chodzę nie myśląc o celu i kłaniając się tym samym kobietom, które nie boją się podejmować decyzji i bronić swojego punktu widzenia. Ich nazwiska są słyszalne: Tilda Swinton, Reese Witherspoon, Natalie Portman, Angelina Jolie, Meryl Streep, moi przyjaciele Jennifer Lawrence i Emma Thompson - są bohaterek nie tylko dla mnie, ale dla wielu dziewczynek z mojego pokolenia. "
Кара мечтает об успешной актерской карьере

Jaki jest sekret trwałości i siły? Czy to tylko w charakterze? Kara przyznała, że ​​poświęca dużo czasu na odżywianie i zdrowy tryb życia:

"Joga jest obowiązkową częścią mojego dnia, niezależnie od harmonogramu. Jestem wybiórczy w jedzeniu, lubię warzywa, ryby, ale nie mogę oprzeć się bogatemu i kalorycznemu tradycyjnemu angielskiemu śniadaniu. Ogólnie rzecz biorąc, Anglia to kraj, w którym czuję się szczęśliwy, oto moja rodzina i przyjaciele. Każdy z nich napełnia mnie energią i siłą, aby przezwyciężyć przeszkody we śnie! "
Кара Делевинь Czytaj także
  • 22 zdjęć dla dzieci, w których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej pomocy!
  • Cara Delevingne zadebiutowała jako pisarka
  • Gigi Hadid pojawiła się publicznie w prowokacyjnej bluzie z wizerunkiem Cara Delevingne

A co ze snem? Cara Delevingne nie ujawniła wszystkich sekretów, ale teraz zbiera następujący obraz dla siebie i chciałaby grać rolę silnej i pewnej siebie kobiety!